موج
کدخبر : ۳۱۸۵۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318571

عبدالوهاب سهل آبادی؛

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت گفت: با تاکید بر اینکه با وجود مشقت ها صنعتگران هنوز صبوری می کنند، اظهار کرد: امروز آدم های که مدعی دین و دینداری بودند فاکتور فروشی می کردند و امروز به همت سازمان امور مالیاتی در حال شناسایی هستند.

 گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران در جشنواره تولید ملی ، افتخار ملی با اشاره به اینکه ضروری است برای واحدهای نمونه شرایطی ایجاد شود تا در سال حداقل یکبار  وزیر صنعت، معدن و تجارت را ببینند، گفت: اجازه بدهید بخش خصوصی نیز کمک حال دولت باشد.

عبدالوهاب سهل آبادی با بیان اینکه سازمان امور مالیاتی در زمینه گرفتن مالیات گمشده اقدامات مناسبی انجام داده است، افزود: می بالیم به اینکه اموال ده میلیون تومانی فردی که در شهرستان کوچکی در اصفهان زندگی می کند و به واسطه شناسایی فردی که با شیادی میلیاردها تومان اموال مردم را برده است به حساب صاحب مال برگشته است.

او با تاکید بر اینکه از سال 95 قرار بوده دستگاه پوز برای فروشگاه ها گذاشته شود و آنها بعد از این مدت هنوز نتوانسته اند خود را برای اجرای آن آماده کنند، اظهار کرد: در حال حاضر با وجود پرداخت بیمه و... امکانات چندانی در اختیار کارگران در بیمارستان ها قرار نمی گیرد آنهم در شرایطی که یک آمپول امروز به قیمت چهارونیم میلیون به فروش می رسد.

او با تاکید بر اینکه با وجود مشقت ها صنعتگران هنوز صبوری می کنند، اظهار کرد: امروز آدم های که مدعی دین و دینداری بودند فاکتور فروشی می کردند و امروز به همت سازمان امور مالیاتی در حال شناسایی هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها