موج
کدخبر : ۳۱۵۰۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315048

معاون صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: شرکت ها می توانند تا سقف 50 میلیارد تومان با نرخ سود 11 از صندوق نوآوری برای همکاری با شرکت های دانش بنیان دریافت کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، دومین جشنواره ایده های ارزش آفرین اینوماین صبح امروز با حضور مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت در ساختمان صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد.

معاون صندوق نوآوری و شکوفایی معاونت فناوری ریاست جمهوری با اشاره به اینکه از همه ابزارها برای اتصال شرکت های دانش بنیان به شرکت های بزرگ استفاده می کنیم که از سال گذشته ابزار ویژه را فعال کرده ایم که تسهیلات صندوق  به خدمات و فروش برای خرید از شرکت های دانش بنیان اختصاص می یابد و شرکت ها می توانند تا سقف 50 میلیارد تومان با نرخ سود 11 از صندوق نوآوری برای همکاری با شرکت های دانش بنیان دریافت کنند.

ملکی با بیان اینکه تاکنون هزار میلیارد ضمانتنامه برای شرکت های دانش بنیان توسط صندوق نوآوری و شکوفایی صادر شده است، اظهار کرد: برای ما حمایت از شرکت های دانش بنیان برای توسعه همکاری در همه بخش هاست، از این رو تامین مالی به عهده صندوق و کار و تلاش به عهده شرکت های دانش بنیان تا به اهداف دست یابیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها