موج

مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان گفت: پس از اینکه نیاز ارزی شرکت ذوب آهن اصفهان از درآمد ارزی کسر می شود مابقی ارز به سیستم بانکی کشور بر می گردد و تاکنون یک سنت از درآمد ارزی شرکت ذوب آهن در خارج از کشور نفوذ نکرده و همه آن به سامانه نیما برگشته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، در پایان در پایان مراسم دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد قرادادهای بین وزارت راه و شرکت ذوب آهن، میان مترو تهران و شرکت ذوب آهن، تفاهم نامه ریل  ذوب  آهن با وزارت راه و شهرسازی امضا شد. همچنین تفاهم نامه بین شرکت مترو اصفهان و شرکت ذوب آهن،تفاهم نامه بین خانه معدن و فولاد اکسین،تفاهم نامه بین شرکت ملی فولاد و شرکت توربین سازی خاورمیانه امضا شد

منصور یزدی زاده مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان در حاشیه این همایش به خبرنگار خبرگزاری موج، گفت: در حال حاضر شرکت ذوب آهن به توانمندی بالایی در زمینه ساخت قطعات و صادرات محصول دست یافته است، اظهار کرد: در شرایط کنونی 50 درصد تولیدات شرکت ذوب آهن اصفهان صادر می شود.

او با تاکید بر اینکه پس از اینکه نیاز ارزی شرکت ذوب آهن اصفهان از درآمد ارزی کسر می شود مابقی ارز به سیستم بانکی کشور بر می گردد، افزود: تاکنون یک سنت از درآمد ارزی شرکت ذوب آهن در خارج از کشور نفوذ نکرده و همه آن به سامانه نیما برگشته است. 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها