موج

در حاشیه همایش زنان روستایی انجام شد؛

امروز تفاهمنامه های بین وزارت جهاد کشاورزی، معاونت زنان و امور روستایی ریاست جمهوری، سازمان گردشگری و سازمان توسعه روستایی در چهار بخش آموزش تولید استاندارد، آموزش توریسم کشاورزی و آموزش و توانمندسازی زنان روستایی در بخش گیاهان دارویی و ایجاد هزار صندوق روستایی به امضا رسید که قرار است بر مبنای آن ده میلیارد تومان تسهیلات در این بخش پرداخت شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، امروز در همایش زنان روستایی و تعاونی از نماد صندوق خرد روستایی با هدف نهادگرایی و توسعه روستاها  رونمایی شد.

معاون امور زنان ریاست جمهوری در این مراسم با اشاره به اینکه ایجاد اشتغال شرافتمندانه در کشور اهمیت بالایی دارد، گفت:دولت دوازدهم توجه ویژه ای به اشتغال زنان روستایی داشته و همین مساله باعث همگرایی دستگاه های مختلف در این بخش شده است.

معصومه ابتکار با بیان اینکه  ایجاد هزار صندوق خرید روستایی جدید ادامه راه توسعه روستاها خواهد بود، افزود: اشتغال روستایی سهم قابل توجهی در امنیت غذایی کشور دارند که بخش عمده ای از این وظیفه به عهده زنان روستایی است.

همچنین تفاهمنامه های بین وزارت جهاد کشاورزی، معاونت زنان و امور روستایی ریاست جمهوری، سازمان گردشگری و سازمان توسعه روستایی در چهار بخش آموزش تولید استاندارد، آموزش توریسم کشاورزی و آموزش و توانمندسازی زنان روستایی در بخش گیاهان دارویی و ایجاد هزار صندوق روستایی به امضا رسید که قرار است بر مبنای آن ده میلیارد تومان تسهیلات در این بخش پرداخت شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها