موج
کدخبر : ۲۷۵۸۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-275844

غلامعلی سلیمانی؛

عضو شورای راهبردی صادرات غیرنفتی گفت: در عراق تعرفه خامه برای هر تن از 100دلار به 1000 دلار، تعرفه دوغ و ماست از 50 دلار به 250 دلار و تعرفه پنیر از 50 دلار به 100 دلار برای صادرکنندگان ایرانی افزایش یافته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، غلامعلی سلیمانی عضو شورای راهبردی صادرات غیر نفتی در نشست این شورا با اشاره به اینکه تعرفه های ماست، شیر و...در عراق برای ایرانی ها افزایش یافته است، گفت:  در عراق تعرفه خامه برای هر تن از 100دلار به 1000 دلار، تعرفه دوغ و ماست از 50 دلار به 250 دلار و تعرفه پنیر از 50 دلار به 100 دلار برای صادرکنندگان ایرانی افزایش یافته است.

غلامعلی سلیمانی با بیان اینکه تعرفه ها در عراق برای محصولات کشورهای عربی کاهش یافته است، افزود:  در حال حاضر شرایط ورود محصولات ایرانی به بازار کشور سوریه متفاوت از سایر کشورها نیست در حالی که باید در این بخش تسهیل گری انجام شود.

او با تأکید بر اینکه افزایش صادرات نیازمند تشکیل گروهی با نفوذ است، گفت: در حال حاضر گفتار درمانی مشکل را حل نمی کند و امروز تنها راه نجات کشور صادرات است و ارز تک نرخی به تقویت اقتصاد کشور در این بخش کمک می کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها