موج

دبیرکل اتاق بازرگانی تهران خبر داد؛

بهمن عشقی گفت:اتاق تهران چهاردهمین اتاق بازرگانی در جهان بود که گواهی مبدا الکترونیکی را اجرا کرد و این موضوع با برنامه دولت الکترونیک همزمان بوده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، دبیرکل اتاق بازرگانی تهران در ارائه گزارش عملکرد 4 ساله اتاق بازرگانی تهران، گفت: اتاق تهران چهاردهمین اتاق بازرگانی در جهان بود که گواهی مبدأ الکترونیکی را اجرا کرد و این موضوع با برنامه دولت الکترونیک همزمان بوده است. همچنین اپلیکیشن اتاق بازرگانی آماده شده و اجرای آزمایشی آن امسال انجام خواهد شد.

بهمن عشقی با بیان اینکه امروز خدمات مختلفی به اعضاء ارائه می شود، افزود: با اقدامات در بخش آموزش(ایتک) سو استفاده از کارت های بازرگانی از بین رفت و امیدواریم روزی مرکز آموزش اتاق تهران عملکردی بین المللی دست پیدا کند.

او با اشاره به اینکه تاکنون برای 9 تشکل تسهیلات مالی  برای تامین ساختمان در نظر گرفته شده که 2 ساله و بدون بهره خواهد بود، تصریح کرد: همچنین بازرگان کارت مهمترین اقدام سازمان یافته اتاق تهران بوده که سال آینده نیز ادامه خواهد یافت و در نهاد بین المللی اتاق بازرگانی نیز به زودی مطرح خواهد شد که امیدواریم در حوزه بین المللی رتبه مناسبی کسب کند.

دبیرکل اتاق بازرگانی تهران با اشاره به  راه اندازی بیمارستان بازرگان در جنوب تهران، گفت: این بیمارستان قرار است به اقشار ضعیف جامعه خدمات پزشکی ارائه دهد و امروز بودجه خوبی برای بازسازی بیمارستان بازرگان در نظر گرفته شده و در سال 98 اقدامات خوبی در زمینه توسعه این انجام خواهد شد.

او با اشاره به اینکه در 9 ماهه درآمد اتاق تهران از حق عضویت 5 میلیارد و 600 میلیون تومان بوده است، گفت: برای سال 98 درآمد این بخش 6 میلیارد تومان درآمد پیش بینی شده است و درآمد سایر بخش ها نیز در سال 97 نزدیک به 35 میلیارد تومان بوده و پیش بینی ما برای سال 98 نزدیک به 48 میلیارد تومان بوده است.

او با اشاره به هزینه های اداری در 9 ماهه سال 97 ، گفت: در این مدت هزینه های اداری اتاق 8.3 میلیارد تومان بوده و برای سال آینده 11 میلیارد تومان پیش بینی می شود. در مجموع نیز هزینه های اتاق در سال 97 نزدیک به 64.5 میلیارد تومان خواهد بود و برای سال آینده 138.6 میلیارد تومان پیش بینی هزینه شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها