موج
کدخبر : ۲۵۰۹۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-250917

شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات امروز با کاهش ۳ هزار و ۵۶۲ واحدی مواجه و شاخص کل را به پله ۱۸۰ هزار و ۶۶۸ واحدی رساند.

به گزارش خبرگزاری موج، شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات بیستمین روز از آبان ماه با کاهش بیش از ۳ هزار و ۵۶۲ واحدی به پله ۱۸۰ هزار و ۶۶۸ واحدی سقوط کرد.

در معاملات امروز تعداد ۲ هزار و ۳۸۷ سهم اوراق بهادار به ارزش ۸ میلیون و ۴۰ هزار و ۳۹۲ ریال در بیش از ۱۷۷ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

بر این اساس شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) بیش از ۱۰۳۷ واحد، شاخص بازار اول ۲۸۲۲ واحد، شاخص آزاد شناور ۳۶۸۲ واحد، شاخص بازار دوم ۶۱۴۱ واحد، شاخص کل (هم‌وزن) ۳۱۵ واحد، شاخص قیمت (هم‌وزن) ۲۲۲ واحد کاهش را تجربه کرد.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروز نماد‌های بانک ملت،  بانک تجارت، پالایش نفت اصفهان، بانک صادرات ایران و فولاد مبارکه اصفهان با روند نزولی و سایپا  و ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس با روند صعودی به کار خود پایان دادند.  

معاملات بازار فرابورس

شاخص فرابورس نیز در معاملات امروز با اُفت بیش از ۳۳ واحدی به پله ۱۹۶۰ واحدی سر خورد.

در بازار فرابورس نیز تعداد ۶۳۵ هزار و ۳۴۴ سهم اوراق بهادار به ارزش ۴ میلیون و ۲۳۴ هزار و ۵۵۶ ریال در بیش از ۸۷ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

در معاملات بازار فرابورس نماد‌های سهامی ذوب آهن اصفهان و تولیدات پتروشیمی قائد بصیر و تولید و صادرات ریشمک با روند مثبت و نماد‌های گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، تجارت الکترونیک پارسیان کیش، داروسازی آوه سینا، پتروشیمی زاگرس و تولید و صادرات ریشمک  با روند منفی به کار خود پایان دادند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها