موج
کدخبر : ۱۷۲۰۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-172083

در مراسم نکوداشت روز ملی صنعت و معدن که با حضور برات قبادیان، معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت، سلیمانی، استاندار و جمعی از مقامات و مدیران ارشد استان برگزار شد، از سوی سازمان صنعت معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری، لوح و تندیس واحد تولیدکنندۀ نمونۀ استان به شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری اهدا و از اقدامات ارزشمند این شرکت تجلیل شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری، در این مراسم که در ۲۷ تیرماه و در سالن همایشهای اتاق بازرگانی استان برگزار شد، معاون آموزش و فناوری وزارت صنعت معدن و تجارت با بیان اینکه در دنیای روبهرشد امروز، صنعت بدون علم و مطالعه پیشرفتی ندارد، یادآور شد: در بخش صنعت و معدن رسیدن به اقتصاد پویا باید مبتنی بر دانش باشد و شرکتهایی موفق خواهند بود که بتوانند از این دانش بهرۀ کافی و لازم را ببرند.

قبادیان در ادامه تأکید کرد: راه اندازی کسب وکار و تولید در هر منطقه باید با استفاده از مشاوره های علمی و کارشناسی و نیازسنجی منطقه ای و استانی همراه باشد.

بنابر این گزارش، سلیمانی، استاندار چهارمحال و بختیاری نیز با اشاره به نام گذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان «سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال»، بر تلاش مستمر برای دستیابی به این شعار تأکید کرد و از واحدهای برتر و نمونۀ استانی به جهت تلاش در این راستا تشکر و قدردانی کرد.

دکتر امامی، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان، در این مراسم آمادگی هر چه بیشتر این سازمان را برای رفع مشکلات واحدهای صنعتی تولیدی اعلام کرد.

محمود ارباب زاده، مدیرعامل شرکت فولاد سفیددشت، کسب لوح و تندیس واحد نمونۀ تولیدی را برای اولین بار از زمان راه اندازی فاز اول تولید آهن اسفنجی این شرکت در آبانماه ۹۵ و در مدت زمان کوتاهی پس از شروع تولید را نشانه‎ای از عزم جدی و همراهی کارکنان در تحقق اهداف شرکت دانست و از پشتیبانی های همه جانبۀ فولاد مبارکۀ اصفهان و تلاشهای شبانه روزی همکاران شرکت و پیمانکاران و همچنین از حمایتهای مسئولان استان در این خصوص، تقدیر و تشکر کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها