English

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان اعلام کرد؛

خدمت رسانی برای رفع مشکل سکونت بیش از ۱۷ هزار مددجوی اصفهانی

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت: امسال تاکنون برای رفع مشکل اسکان بیش از ۱۷ هزار مددجوی واجد شرایط با اعتباری بالغ بر ۱۵۸ میلیارد و ۸۰ میلیون تومان، خدمت رسانی شده است.

خدمت رسانی برای رفع مشکل سکونت بیش از ۱۷ هزار مددجوی اصفهانی
به گزارش خبرگزاری موج اصفهان

، کریم زارع با اشاره به اینکه کمک به رفع مشکل سکونت مددجویان تحت حمایت از سرفصل های حمایتی کمیته امداد است، اظهار داشت: امسال تاکنون برای رفع مشکل اسکان بیش از ۱۷ هزار مددجوی واجد شرایط با اعتباری بالغ بر ۱۵۸ میلیارد و ۸۰ میلیون تومان، خدمت رسانی شده است.

وی کمک به تامین مسکن مددجویان را یکی از اولویت های اساسی خدمت رسانی مطرح کرد و ادامه داد: علاوه بر پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن باوجود محدودیت منابع، ماهیانه مبالغی بعنوان کمک هزینه اجاره بها نیز به مددجویان فاقد مسکن واجد شرایط خاص ارائه می شود.

 زارع با اشاره به شرایط مددجویان برای استفاده از این خدمات، افزود: پرداخت تسهیلات به مددجویان فاقد مسکن و اجاره نشین، نیازمند ارائه قرارداد اجاره معتبر دارای کدرهگیری و نیز دارای اعتبار در زمان دریافت وام می باشد.

 مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان با اعلام آمادگی در زمینه احداث واحدهای مسکونی برای نیازمندان، گفت: مشکل اصلی مددجویان تامین زمین برای ساخت است و می توان درصورت تامین زمین مطابق قوانین در روستاها و شهرهایی با جمعیت زیر ۲۵ هزار نفر، با کمک خیران و گروه های جهادی، همچنین پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان برای احداث واحدهای مسکونی خانوارهای تحت حمایت اقدام کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه