English

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان:

نقاط قوت بازارهای کوثر تقویت و نقاط ضعف به حداقل رسید

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان گفت: نقاط قوت این بازارها در سال‌های گذشته تقویت شد و نقاط ضعف به حداقل رسید.

نقاط قوت بازارهای کوثر تقویت و نقاط ضعف به حداقل رسید
به گزارش خبرنگار اصفهان خبرگزاری موج

،امیرحسین ماه‌آورپور در آئین بهره‌برداری از بازار جدید کوثر در سپاهان‌شهر با بیان اینکه بازار کوثر سپاهان‌شهر در زمینی به مساحت دو هزار متر مربع و زیربنای ۳۳۰۰ متر مربع احداث شده است، گفت: نقاط قوت این بازارها در سال‌های گذشته تقویت شد و نقاط ضعف به حداقل رسید.

وی اظهار کرد: کوثر جدید سپاهان شهر به‌منظور رفع دو مشکل اساسی بازار قبل طراحی و احداث شد، از جمله فضای کوچکی که متناسب با استقبال ساکنان نبود و مشکل دیگر فضای کم پارکینگ بازار بود.

ماه آور پور با بیان اینکه زمین کنار مجموعه بازار کوثر سپاهان‌شهر خریداری و به پارکینگ مجموعه اضافه شد، است، افزود: بازار کوثر سپاهان‌شهر در زمینی با مساحت ۲۰۰۰ متر مربع و زیربنای ۳۳۰۰ متر مربع احداث شد، در این بازار نقاط قوت بازارها در سال‌های گذشته تقویت و نقاط ضعف به حداقل رسید.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان با بیان اینکه تمام تأسیسات این بازار تولیدات داخلی است، گفت: همزمان با ساخت بازار کوثر دو شورای اسلامی شهر اصفهان مصوبه‌ای در راستای اهداف سازمان و سند بالادستی وزارت کشور مبنی بر ایجاد بازارهای روز میوه در مناطق پانزده‌گانه ابلاغ شد.

ماه‌آورپور ادامه داد: امروز شاهد بهره‌برداری از دو بازار کوثر سپاهان‌شهر و شهرک شهید کشوری هستیم و اتمام ساخت بازار سوم در منطقه ۱۴ تا دو هفته آینده انجام می‌شود، بهره‌بردار انتخاب شده است و به چرخه خدمت‌رسانی افزوده می‌شود.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان تصریح کرد: خوشحال هستیم که گامی برای خدمت‌رسانی بهتر و بیشتر به مردم برداشتیم و امیدوارم بتوانیم پروژه‌های بعدی سازمان را با قدرت و سرعت بیشتری پیش ببریم.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه