English

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان خبر داد:

سازمان آرامستان‌های اصفهان در مسیر توسعه انرژی های پاک

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان گفت: با اجرای طرح نصب پنل‌های خورشیدی در سازمان آرامستان‌های اصفهان تا پایان سال 1402، در تولید برق بخشی از مسیر خودکفایی در برق را پیموده ایم.

سازمان آرامستان‌های اصفهان در مسیر توسعه انرژی های پاک
به گزارش خبرگزاری موج اصفهان

، علی حاجیان درباره شــیوه کاهش و مدیریت مصرف انرژی در ســازمان آرامســتان‌ها اظهار کرد: در بحث انرژی دو حرکت را به طور جدی آغاز کردیم، نخست آنکه میزان مصرف انرژی خود را نسبت به وضع موجود بهینه کردیم که این مسئله با هوشمند سازی تاسیسات، جایگزینی لامپ‌های فرسوده و پر مصرف، تغییر وضعیت خاموشی و روشنایی‌ سازمان و مواردی از این دست تحقق یافت.

وی با بیان اینکه این سازمان در زمینه مصرف آب و گاز نیز طی این دو سال به همین شیوه عمل کرده است، افزود: توانستیم در زمینه میزان مصرف آب با اصلاح شــبکه،50 درصد کاهش مصرف داشــته باشــیم، در حوزه برق نیز به کاهش مصرف 30 درصدی نسبت به ســال گذشــته دســت یافتیم.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه این سازمان امسال به طور جدی به موضوع توسعه انرژی های پاک وارد شده‌ است، تصریح کرد: تمرکز ما امسال بر مدیریت مصرف برق است و طبق تفاهم‌نامه‌ای با شهرداری اصفهان تا پایان سال 530 کیلووات به ظرفیت پنل‌های خورشیدی این سازمان افزوده خواهد شد.

وی با بیان اینکه سال گذشته 20 کیلووات پنل خورشیدی راه اندازی شده است، ادامه داد: کل مصرف برق سازمان آرامستان‌ها حدود 1300 کیلووات در ساعت است که با نصب پنل‌های خورشیدی جدید می‌توانیم نیمی از میزان برق مورد نیاز ســازمان را تامین کنیم.

حاجیان خاطر نشان کرد: سازمان امکان جذب ســرمایه‌گذار خصوصی در زمینه توسعه نیروگاه های خورشیدی را دارد و امیدواریم بتوانیم با جذب سرمایه گذار با سرعت بیشتری در مسیر دست یابی به انرژی پاک قدم بر داریم.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه