English

همایش کشوری موسسه خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان نور در کاشان برگزار شد

همایش کشوری موسسه خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، مدیر عامل موسسه خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان نور و رئیس اداره سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه در این شهرستان برگزار شد.

همایش کشوری موسسه خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان نور در کاشان برگزار شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کاشان در این همایش، با اشاره به آیه 14 سوره مومنون گفت:  عناصر خلقت در چهار دسته حیوان، انسان، جماد و نبات آفریده شده اند و انسان بهترین خلقت خداوند است و خداوند به خاطر خلقت انسان به خود آفرین گفته است.

کورش ساکی افزود: خدا به شما برای خدمت به خلق توفیق داده و ارزش و اجر کار شما تنها نزد خداوند است.

رئیس اداره سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت نیز در این همایش افزود: صاحبان صنایع و اصناف می توانند طی توافق با سازمان امور مالیاتی شهرستان، مالیات متعلقه به شرکت یا حرفه خود را به حساب موسسه نور واریز کنند و فیش آن را به اداره مالیاتی تحویل دهند.

علیرضا مفرح تصریح کرد: موسسه خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان نور، هزینه درمان بیماران بزرگسال بی بضاعت مبتلا به سرطان را اعم از دارو، عمل جراحی، رادیوتراپی و ... تامین می نماید.

وی، با اشاره به افتتاح موسسه خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان نور از سال 1401 در کاشان گفت: این موسسه 15 بیمار را در این شهرستان تحت پوشش دارد.

مفرح، به ارجاع 20 بیمار سرطانی جهت درمان، تهیه دارو و پرتو درمانی (پت اسکن) به تهران اشاره و تصریح کرد: هفت بیمار جهت کیسه کلستومی و یوروستومی نیز به تهران ارجاع شده است.

ثبت 6  هزار پرونده بیمار مبتلا به سرطان در کشور

مدیر عامل موسسه خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان نور نیز در این همایش اظهار داشت: تاکنون 6 هزار پرونده بیماران بزرگسال بی بضاعت مبتلا به سرطان در این موسسه تکمیل شده است.

هوشنگ ادهمی گفت: این موسسه از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون در هشت استان کشور از جمله کاشان نمایندگی دارد.

وی تصریح کرد: این موسسه تجهیزات بخش های شیمی درمانی دو بیمارستان رسول اکرم و لولاگر تهران و مراکز استانی دیگر را تامین و اقامتگاهی برای اسکان بیماران سرطانی شهرستان ها و همراهانشان فراهم کرده تا در طول دوره درمان از آن استفاده نمایند.

مدیر عامل موسسه خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان نور ادامه داد: این موسسه در تهران با داروخانه های اصلی و مراکز درمانی برای تحویل داروها و ارائه خدمات به بیماران مبتلا به سرطان خود و یا بیمارستان قرارداد بسته است.

به گفته وی، تاکنون 24 هزار نفر از خدمات اقامتگاه مذکور استفاده کرده و در طول دوره درمان در این محل اسکان یافته اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه