موج
کدخبر : ۴۰۵۲۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-405202

مدیر دفتر توسعه مدیریت و تحقیقات آبفای استان اصفهان اعلام کرد؛

مدیر دفتر توسعه مدیریت و تحقیقات آبفای استان اصفهان گفت: با استقرار نظام آراستگی در 15 منطقه از 38 منطقه خودگردان آبفای استان اصفهان در حدود 20 درصد بهبود بهره وری در محیط کار حاصل شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سعید ابوطالبیان اظهار داشت:  در چند سال اخیر  اقداماتی در قالب طرح استقرار نظام آراستگی محیط کار موسوم به 5s  به منظور مرتب سازی، پاکیزه سازی و سامان دادن محیط کار به اجرا درآمده که زمینه بهبود بهره وری بین کارکنان را مهیا کرده است. 

وی  اقدامات انجام شده در زمینه پیاده سازی نظام آراستگی را شامل دو  محور سخت افزاری و  نرم افزاری عنوان و افزود: هدف ازاجرای  این نظام، حفظ، نگهداری و استانداردسازی محیط کار در قالب  پاکسازی، نظم و ترتیب، نظافت، استاندارد سازی و انظباط است .

ابوطالبیان با بیان این که رعایت این نکات در نهایت باعث پیشگیری از اتلاف هزینه و سرمایه می شود اظهار داشت: کاهش چشمگیر خطاها و اشتباهات، افزایش علاقه کارکنان به محیط، بالا رفتن سطح خلاقیت افراد، بهبود وضع ظاهری محیط، ارتقاء روحیه کاری و رضایت مندی شغلی از جمله دستاوردهای مهم اسقرار این نظام است.

مدیر دفتر توسعه مدیریت و تحقیقات آبفای استان اصفهان گفت: هم اکنون با نصب علائم حسی در راه پله ها و ایجاد رمپ استاندارد، فضای مناسبی  برای  سهولت دسترسی جانبازان و معلولین به خدمات آبفا صورت گرفته است.

وی افزود: نظام آراستگی محیط کار سیستم بسیار ساده ای است که اساس آن را نظم و انظباط تشکیل می دهد و در نهایت افزایش رضایت مندی متقاضیان را به همراه دارد.

مدیر دفتر توسعه مدیریت و تحقیقات آبفای استان اصفهان گفت: در حال حاضر فرآیند استقرار نظام آراستگی در 8 منطقه خودگردان دیگر نیز آغاز شده است و پیش بینی تا انتهای سال 1402 همه 38 منطقه خودگردان آبفای استان اصفهان تحت پوشش نظام آراستگی محیط کار(5 s) قرار گیرند.

به گزارش موج؛  استقرار نظام آراستگی در آبفای مناطق خودگردان نجف آباد، لنجان، مبارکه، فلاورجان، گلپایگان، بهارستان، نایین، تیران و خمینی شهر به طور کامل اجرا شده و در مناطق اردستان، برخوار، جرقویه، دهاقان، سمیرم، شاهین شهر، شهرضا و فولادشهر  نیز آغاز شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`