موج
کدخبر : ۳۸۶۱۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-386198

طی شبانه روز گذشته رخ داد ؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن 64 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در منطقه کاشان طی شبانه روز گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی اظهار کرد: در شبانه روز گذشته ر منطقه کاشان ۶۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا بستری شده‌اند که ۵۵ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد هشت نفر اهل توابع منطقه کاشان و ۴۷ اهل کاشان هستند.

وی گفت: همچنین در شبانه روز گذشته در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل 9 بیمار جدید بستری شده است.

 این مقام مسئول توضیح داد: حداکثر سن بیماران بستری کرونایی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 91 سال و حداقل سن 5  سال است.

مروجی ادامه داد: در حال حاضر در مجموع 190 بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد 164 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 26 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان مراقبت و درمان هستند.

وی گفت: 25 نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان  در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان در ارتباط با مرگ و میر کرونا در منطقه کاشان توضیح داد: دو  مورد فوتی طی 24 ساعت گذشته  رخ داده است.

این مقام مسئول افزود: تاکنون 194 هزار و 328 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون 12 هزار و 156 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها