موج
کدخبر : ۳۷۹۲۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379243

طی شبانه روز گذشته رخ داد ؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از شناسایی 35 بیمار جدید کرونایی در منطقه کاشان طی شبانه روز گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی گفت: در شبانه روز گذشته تعداد 29 بیمار جدید مبتلا به کرونا با علائم بالینی در منطقه کاشان بستری شدند که 16 نفر آنها اهل کاشان هستند.

وی بیان داشت: در شبانه روز گذشته ۲۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۲۳ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد شش نفر اهل توابع منطقه کاشان و ۱۶ نفر اهل کاشان هستند.

 این مقام مسئول افزود: در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل 7 بیمار جدید بستری شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: حداکثر سن بیماران بستری کرونایی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 72 سال و حداقل سن 27 سال است.

مروجی ادامه داد: در حال حاضر در مجموع 166 بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد 147 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 19 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان مراقبت و درمان هستند.

وی گفت: 34 نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد 31 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 3 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند

این مقام مسئول در ارتباط با مرگ و میر کرونا در منطقه کاشان توضیح داد: یک مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

 سیدعلیرضا مروجی افزود: تاکنون 171 هزار و 558 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون 11 هزار و 222 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها