موج
کدخبر : ۳۷۵۶۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375659

مدیرعامل انجمن خیریه بقیت الله الاعظم خمینی شهر:

مدیر عامل انجمن خیریه بقیت الله الاعظم شهرستان خمینی شهر گفت: با توجه به افزایش بیماران کرونایی،واقفان وقف های خود را در قالب نذر سلامت به ثبت برسانند.

قدیر علی مختاری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، در خصوص فعالیت های این انجمن جهت کمک به بیماران کرونایی گفت: با پیشرفت بیماری کرونا و افزایش بیماران کرونایی، این بیماران با مشکلات تنفسی مواجه‌اند و نیاز به دستگاه اکسیژن ساز در بین بیماران مشاهده گردید.

وی با اشاره به این موضوع که آمار بیماران کرونایی افزایش یافته افزود: بنا بر نیاز بیمارستان اشرفی به دستگاه اکسیژن ساز ، یک دستگاه اکسیژن ساز به مبلغ 100میلیون تومان توسط یک خیر خریداری و در بیمارستان اشرفی خمینی شهر نصب گردید.

مختاری از نیاز به مانیتور تنظیم اکسیژن برای بیمارانی که در آی سی یو بستری هستند  خبرداد و گفت: یک بانوی خیر مبلغ 30 میلیون تومان هزینه مانیتور تنظیم اکسیژن را پرداخت و خریداری شد .

این مقام مسئول از نیاز  به تجهیزات پزشکی از قبیل ونتیلاتور ، تخت مواج، اکسیژن ساز و کپسول اکسیژن جهت بیمارانی که در منزل بستری هستند خبر داد و اظهار کرد:خیرین تعداد صد دستگاه کپسول اکسیژن در اختیار خیریه بقیت الله الاعظم قرار داده اند که به صورت امانت به بیماران تحویل داده می شود، همچنین ده دستگاه اکسیژن ساز خانگی به مبلغ هر کدام20 الی  25میلیون تومان  و پنج عدد ونتیلاتور و ده عدد تخت خریداری و در اختیار بیماران قرار می گیرد.

مدیر عامل انجمن خیریه بقیت الله الاعظم شهرستان خمینی شهر در بحث کمک های مومنانه نیز توضیح داد: از اسفند سال گذشته 2000 پک معیشتی شامل گوشت ، مرغ ، برنج و روغن بین بیماران توزیع شد.

مختاری خاطر نشان کرد: مبلغ 60میلیون تومان بابت کمک های مومنانه پرداخت شد که مبلغ هر پک معیشتی بین 300 الی 500 هزار تومان برآورد گردید.

مدیرعامل انجمن خیریه بقیت الله الاعظم از خیرین و شهروندان درخواست کرد: با توجه به اینکه  ارتزاق معنوی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و در زمان حال اکسیژن و دارو برای بیماران کرونایی ضروری و حیاتی است ،لذا  مومنان روزه دار افطاری های خود را در این قالب به خیریه اهدا کنند و واقفان گرامی وقف های خود را در قالب نذر سلامت به کادر پزشکی و درمان هدیه کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    خمینی شهر پایتخت خیران ایران زمین
    درود بر این مردم فرهیخته

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها