موج
کدخبر : ۳۷۲۸۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372874

سید محمد باقر محمدی خبر داد:

مسول کانون خدمت رضوی شهرستان خمینی شهر گفت: در حال حاضر شهرستان خمینی شهر بیش از 300 خادمیار و بیش از 150 یاور رضوی فعال دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید محمد باقر محمدی در نشست شورای مرکزی کانون خدمت رضوی شهرستان خمینی شهر با تبریک اعیاد ماه شعبان المعظم و سال جدید با اشاره به فعالیت 300 خادمیار و بیش از 150 یاور رضوی درخمینی شهر بیان کرد: جهت برگزاری برنامه های کانون های محلات انجام هماهنگی ها با دفتر مرکزی لازم الاجراست.

وی با اشاره به وظایف کانون های محلات خدمت رضوی ادامه داد: شناسایی و تلاش در جهت رفع مشکلات خاص هر محل، دیدار و سرکشی با خانواده شهدا و جانبازان، عقد تفاهم نامه دفتر کانون ها در هر محل، شرکت و حضور گسترده در انتخابات سال جاری  .

مسئول کانون خدمت رضوی شهرستان خمینی شهر با اشاره به بحث انتخابات گفت: خادمیاران رضوی اجازه تبلیغ حزب یا گروهی در انتخابات را ندارند اما تبلیغ جهت حضور گسترده در انتخابات بلامانع است.

وی با توجه به ابلاغ آستان قدس استفاده از لباس خدمت و همچنین نشان خدمت را ممنوع اعلام کرد و استفاده از پرچم متبرک آستان قدس را فقط در برنامه های دیدار از خانواده شهدا مجاز دانست.

معاون اسبق دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر با اشاره به فعالیت حوزه نظارت گفت: مسئول حوزه نظارت موظف است تا پایان ماه مبارک رمضان از دفاتر تمامی کانون ها سرکشی  و گزارشات مکتوب خود را تحویل دفتر مرکزی دهد.

محمدی با اشاره به فعالیت های کانون شهر درچه گفت: شهر درچه تاکنون 70 خادمیار و 60 یاور رضوی فعال دارد.

مسئول کانون خدمت رضوی شهرستان خمینی شهر از تمامی مسئول کانون ها  درخواست کرد:  تا پایان ساعت اداری روز سی ام فروردین ماه برنامه های خود را به صورت مکتوب تحویل داده تا برنامه ریزی های لازم مورد  بررسی و در مرحله بعد  اجرایی شود.

به گزارش موج؛ این نشست با حضور مسولان کانون های محلات، بانوان، ایثار و شهادت، ورزش، جوانان، کتاب و کتابخوانی کانون  رسانه برگزار شد.

خادمیار رضوی

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها