موج
کدخبر : ۳۷۱۹۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371963

طی شبانه روز گذشته رخ داد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن 26 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در منطقه کاشان طی شبانه روز گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی با اشاره به شناسایی 118 بیمارجدید کرونایی گفت: در شبانه روز گذشته تعداد 26 بیمار جدید مبتلا به کرونا با علائم بالینی در منطقه کاشان بستری شدند که 17 نفر از این بیماران اهل شهرستان کاشان و 9 نفر اهل شهرستان آران و بیدگل بوده‌اند.

وی گفت: در شبانه روز گذشته در منطقه کاشان 26 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که  ۱۸ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و هشت بیمار نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

 این مقام مسئول توضیح داد: حداکثر سن بیماران بستری کرونایی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 93 سال و حداقل سن 8 سال است.

مروجی ادامه داد: در حال حاضر در مجموع 178 بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد 162 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 16 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان مراقبت و درمان هستند.

وی گفت: 19 نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد 17 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 2 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند

مروجی در ارتباط با مرگ و میر کرونا در منطقه کاشان توضیح داد: یک مورد فوتی که یک بیمار مرد ۸۲ ساله بوده است طی 24 ساعت گذشته رخ داده است.

این مقام مسئول افزود: تاکنون 148 هزار و 966 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون نه هزار و 127 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها