موج
کدخبر : ۳۶۹۶۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369668

طی شبانه روز گذشته ؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن 21 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در منطقه کاشان طی شبانه روز گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی گفت: در شبانه روز گذشته تعداد 21 بیمار جدید مبتلا به کرونا با علائم بالینی در منطقه کاشان بستری شدند که 18  نفر آنها اهل کاشان هستند.

وی گفت: در شبانه روز گذشته در منطقه کاشان ۲۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که همگی نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد یک نفر اهل توابع کاشان، ۲ نفر اهل توابع آران و بیدگل و ۱۸ نفر اهل کاشان هستند.

 این مقام مسئول افزود: حداکثر سن بیماران بستری کرونایی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 87 سال و حداقل سن 27 سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل  بیمار جدیدی بستری نشده است.

مروجی ادامه داد: در حال حاضر در مجموع 93 بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد 83 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 10 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان مراقبت و درمان هستند.

وی گفت: 9 نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد 7 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 2 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند

مروجی در ارتباط با مرگ و میر کرونا در منطقه کاشان توضیح داد: خوشبختانه مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

 سید علیرضا مروجی افزود: تاکنون 140 هزار و 573 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون هشت هزار و 800 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها