موج
کدخبر : ۳۶۶۹۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366900

طی شبانه روز گذشته رخ داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن 4 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در منطقه کاشان طی شبانه روز گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی گفت: در شبانه روز گذشته تعداد 4 بیمار جدید مبتلا به کرونا با علائم بالینی در منطقه کاشان بستری شدند که یک  نفر آنها اهل کاشان هستند.

وی اظهار کرد: در شبانه روز گذشته ۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۲ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد یک نفر اهل توابع کاشان و یک اهل کاشان است.

 این مقام مسئول ادامه داد: حداکثر سن بیماران بستری کرونایی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 88 سال و حداقل سن 45 سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل 2 بیمار جدیدی بستری شده است.

 مروجی افزود: در حال حاضر در مجموع 76 بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد 66 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 10 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان مراقبت و درمان هستند.

وی گفت: 17 نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد 13 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 4 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند

مروجی در ارتباط با مرگ و میر کرونا در منطقه کاشان توضیح داد: مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ نداده است.

 سید علیرضا مروجی افزود: تاکنون 134 هزار و 37 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون هشت هزار و 558 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها