موج
کدخبر : ۳۶۵۹۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365917

طی شبانه روز گذشته رخ داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن 9 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در منطقه کاشان طی شبانه روز گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی گفت: در شبانه روز گذشته تعداد 9 بیمار جدید مبتلا به کرونا با علائم بالینی در منطقه کاشان بستری شدند که 7 نفر آنها اهل کاشان هستند.

وی اظهار کرد: در شبانه روزگذشته در منطقه کاشان ۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۸ در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد یک نفر اهل بادرود و ۷ نفر اهل کاشان هستند .

این مقام مسئول ادامه داد: حداکثر سن بیماران بستری کرونایی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 75 سال و حداقل سن 23 سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته یک نفر در بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل بیمار جدید بستری شده است.

مروجی افزود: در حال حاضر در مجموع 92 بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد 85 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 7 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان مراقبت و درمان هستند.

وی گفت: 18 نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد 16 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 2 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند

مروجی در ارتباط با مرگ و میر کرونا در منطقه کاشان توضیح داد: متاسفانه یک مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان که مردی ۸۴ ساله بوده، در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است

سید علیرضا مروجی افزود: تاکنون 131 هزار و 303 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون هشت هزار و 465 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها