موج
کدخبر : ۳۶۲۸۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362896

مدیر مخابرات اصفهان:

مدیر مخابرات اصفهان اظهار داشت: مقوله فرهنگ یکی از مهم ترین مولفه های پیشرفت یک سازمان است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، اسماعیل قربانی در جلسه شورای فرهنگی،پرداختن به مقوله فرهنگ را یکی از مهم ترین مولفه های پیشرفت یک سازمان دانست و گفت: بهترین راه سالم سازی و افزایش آمادگی جامعه در برابر ترفندها و توطئه های فرهنگی دشمن، تلاش برای حفظ و گسترش ارزش ها در زندگی فردی و اجتماعی است.

وی با اشاره به حضور پر رنگ ایثارگران در مخابرات اصفهان اظهار کرد: بحمدالله پس از انقلاب شکوهمند اسلامی مجموعه مخابرات اصفهان میزبان جمع کثیری از ایثارگران،جانبازان،آزادگان و خانواده های معزز شهدا در بین کارکنان خود بوده و همین یکی از بزرگترین افتخارات این مجموعه است.

این مقام مسئول افزود: یکی از وظایف و کارکردهای شورای فرهنگی باید ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و حفظ و نشر آثار شهدای عزیز بالاخص شهدای مخابرات در بین همکاران باشد.

مدیر مخابرات منطقه اصفهان با تاکید بر استفاده از ظرفیت های موجود مجموعه در راستای ترویج فرهنگ غنی اسلامی -ایرانی بیان کرد: یکی از ظرفیت های موجود استفاده از بستر اداره آموزش در جهت اشاعه مضامین والای قرآن و اهلبیت در میان کارکنان و خانواده های آنهاست که می توان با برنامه ریزی شورای فرهنگی از آن استفاده بهینه کرد.

به گزارش موج؛ شورای فرهنگی مخابرات، یکی از شوراهای تصمیم‌گیر مخابرات است که با حضور سرپرست، مدیران و معاونین ارشد مخابرات به‌صورت ماهانه تشکیل و در زمینه‌های فرهنگی و اجتماعی در سطح استان اصفهان، برنامه‌ریزی لازم را انجام می‌نماید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها