موج
کدخبر : ۳۶۱۱۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361141

طی شبانه روز گذشته رخ داد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن 15 بیمار جدید کرونایی در منطقه کاشان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی گفت: در شبانه روز گذشته 15 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که 10 نفر آنها اهل کاشان هستند.

وی با اشاره به بستری شدن 15 بیمار جدید مبتلا به کرونا گفت: ۱۲ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد دو نفر اهل توابع کاشان و ۱۰ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۹۰ سال و حداقل سن بستری ۱۱ است.

این مقام مسئول توضیح داد: در حال حاضر 78 بیمار کرونایی در منطقه کاشان بستری هستند که 65 مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و 13 نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل تحت مراقبت و درمان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: 17 بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند که 14 نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و 3 نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی توضیح داد: بک مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته که یک مرد ۹۰ ساله بوده، رخ داده است.

وی بیان داشت: تاکنون 117 هزار و 895 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون هشت هزار و 93 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها