موج
کدخبر : ۳۶۰۱۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360123

شناسایی 6 مبتلای جدید به ویروس کرونا در اردستان؛

حسن ذبیحی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، گفت: بر اساس معیارهای قطعی تشخیص 6 بیمار جدید مبتلا به بیماری کرونا با علائم بالینی در شهرستان اردستان طی 24 ساعت گذشته شناسایی شدند. وی گفت: در شبانه روزاخیر تعداد 6 بیمار جدید مبتلا به کرونا (زن 29 ساله از اردستان ، مرد 50ساله ، زن 73 ساله ،زن 43 ساله ، دانش آموز دختر 14 ساله و دانش آموز دختر 12 ساله از زواره) شناسایی شده است. این مقام مسئول ادامه داد: با شناسایی این افراد تاکنون مجموع بیماران ویروس کرونا در شهرستان اردستان 1353 نفر می باشد. مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردستان بیان کرد: همچنین خوشبختانه تاکنون 1160 نفر از بیماران بهبود یافته و یا از بیمارستان ترخیص شده اند و 3423 آزمایش تشخیص کووید 19 در شهرستان انجام شده است. به گزارش موج؛ وضعیت اردستان در حال حاضر از نظر شیوع بیماری کووید۱۹ به رنگ زرد می باشد.

حسن ذبیحی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، گفت: بر اساس معیارهای قطعی تشخیص 6 بیمار جدید مبتلا به بیماری کرونا با علائم بالینی در شهرستان اردستان طی 24 ساعت گذشته شناسایی شدند.

وی گفت: در شبانه روزاخیر تعداد  6 بیمار جدید مبتلا به کرونا (زن 29 ساله از اردستان ، مرد 50ساله ، زن 73 ساله ،زن 43 ساله ، دانش آموز دختر 14 ساله و دانش آموز دختر 12 ساله از زواره) شناسایی شده است.

این مقام مسئول ادامه داد: با شناسایی این افراد تاکنون مجموع بیماران ویروس کرونا در شهرستان اردستان  1353 نفر می باشد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردستان بیان کرد: همچنین خوشبختانه تاکنون 1160 نفر از بیماران بهبود یافته و یا از بیمارستان ترخیص شده اند و 3423 آزمایش تشخیص کووید 19 در شهرستان انجام شده است.

به گزارش موج؛ وضعیت اردستان در حال حاضر از نظر شیوع بیماری کووید۱۹ به رنگ زرد می باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها