موج
کدخبر : ۳۵۶۹۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356963

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبر داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان ازبستری شدن 26 بیمار کرونایی جدید طی شبانه روز گذشته در منطقه کاشان طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی بیان داشت: در شبانه روز اخیر تعداد ۲۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا با علائم بالینی بستری شده‌اند که ۱۷ نفر از آن‌ها اهل کاشان هستند.

وی با اشاره به بستری شدن ۲۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان گفت: ۲۰ بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد دو نفر اهل توابع کاشان، یک نفر اهل توابع آران و بیدگل و ۱۷ نفر اهل کاشان هستند.

این مقام مسئول ادامه داد: حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۸۹ سال و حداقل سن بستری ۹ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین از ۲۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان، شش نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده‌اند که از این تعداد دو نفر اهل آران و بیدگل و چهار نفر اهل توابع آران و بیدگل هستند و حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان سیدالشهدا ۸۰ سال و حداقل سن بستری ۴۴ است.

مروجی افزود: در حال حاضر درمجموع ۲۱۰ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۱۷۵ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۳۵ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

وی گفت: ۶۵ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۵۸ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و هفت نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

این مقام مسئول توضیح داد: متاسفانه طی شبانه روز گذشته 6 مورد فوتی در بیمارستان‌های شهید بهشتی کاشان و سیدالشهدا آران و بیدگل که دو زن ۵۳ و ۶۰ و چهار مرد ۸۱، ۷۴، ۸۹ و ۸۱ ساله بوده‌اند، رخ داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان افزود: تاکنون ۱۰۸ هزار و ۳۲۰ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

سید علیرضا مروجی اظهار کرد: همچنین تا کنون هفت هزار و ۵۶۳ بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها