موج
کدخبر : ۳۵۴۱۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354156

سرهنگ محمدرضا هاشمی فر خبر داد:

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف انبار میلیاردی روغن خودروی احتکارشده در شهرستان خمینی شهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ محمدرضا هاشمی فرگفت: در بازرسی از یک انبار در سطح شهر خمینی شهر روغن خودروی احتکار شده  به ارزش 10 میلیارد ریال توسط ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان خمینی شهر کشف شد.

وی افزود: در این بازرسی 32 هزار و 500 لیتر انواع روغن خودرو،14 هزار و 800 کیلوگرم گریس خودرو و6 هزار و 500 لیتر ضد یخ که از مدت ها قبل در این انبار نگهداری شده بودند، کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه برابر بررسی های کارشناسی صورت گرفته احتکار بودن روغن موتور مذکور محرز شد، گفت: کارشناسان مربوطه ارزش کالاهای احتکاری مکشوفه را بالغ بر 10 میلیارد ریال برآورد کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: برابر حکم مقام قضائی انبار مذکور پلمب و یک فرد متخلف نیز دستگیر و برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ هاشمی فر با بیان اینکه برخورد با مفاسد اقتصادی در اولویت کاری ناجا بوده و پلیس با کسانی که کالاهای مورد نیاز مردم را احتکار کنند، برخورد قاطع می کند از شهروندان خواست درصورت مشاهده هر گونه فعالیت غیرمجاز و قاچاق توسط افراد سودجو، موضوع را از طریق تماس با شماره تلفن 110 به پلیس گزارش دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها