موج
کدخبر : ۳۵۴۰۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354086

در عملیات یک روزه نصر صورت گرفت؛

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: با اجرای عملیات یک روزه نصر در اصفهان 380 نفر قاچاقچی، توزیع کننده و معتاد متجاهر توسط نیروی انتظامی دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ غلامحسین صفری با اشاره به دستگیری 308 توزیع کننده و معتاد متجاهر در اصفهان اظهار داشت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده درعملیات یک روزه  تحت عنوان نصر 221 محل، منزل و مکان توزیع و مصرف مواد مخدر شناسایی و برخورد های لازم با خرده فروشان مواد مخدر انجام شد.

وی از کشف 160 کیلو انواع مواد مخدر که در بسته های کوچک آماده توزیع بودند خبر داد و گفت: در این رابطه 15نفر قاچاقچی، 189 نفر توزیع کننده و 104 نفر معتاد متجاهر دستگیر شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان با اشاره به کشف یک قبضه اسلحه کلت کمری و 3قبضه اسلحه شکاری غیر مجاز به همراه 87 عدد فشنگ و 109 عدد ادوات مصرف مواد مخدر در بازرسی مخفیگاه خرده فروشان مواد افیونی گفت: اجرای این گونه برنامه ها به صورت مداوم و مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد و از شهروندان می خواهیم هرگونه اطلاعی از فعالیت در زمینه خرید و فروش مواد افیونی دارند موضوع را از طریق تماس با شماره تلفن 110 به کارشناسان پلیس اطلاع دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها