موج
کدخبر : ۳۵۲۶۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352661

مدیرآبفا قهجاورستان خبرداد:

مدیرآبفا قهجاورستان از شناسایی 10 فقره انشعاب آب غیر مجاز در قجاورستان طی سه ماهه دوم سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حمدرضا گل محمدی بیان داشت: 10 فقره انشعاب غیر مجاز در منطقه قهجاورستان با کاربری باغ ویلا در 3 ماهه دوم سال جاری کشف شده است.

وی اضافه کرد: با شناسایی این تعداد انشعابات غیر مجاز، از هدر رفت 5 هزار مترمکعب آب در ماه جلوگیری بعمل می آید.

این مقام مسئول با اشاره به کاهش هدر رفت آب در منطقه خاطرنشان ساخت: در  نظر گرفته شده هدر رفت آب در قهجاورستان  و20 روستای تحت پوشش آن به حداقل ممکن کاهش یابد و در این راستا از ابتدای سال جاری تاکنون 5 کیلومتر اصلاح شبکه های فرسوده آب، اصلاح 115 فقره انشعاب آب و تعویض 140 کنتور خراب در دستور کار قرار گرفت.

مدیر آبفا قهجاورستان با بیان اینکه 3هزار و 230 فقره انشعاب در شهر قهجاورستان به متقاضیان واگذار گردیده است عنوان کرد:11 هزار نفر جمعیت شهری تحت پوشش آبفا قجاورستان است و 12 هزار نفر جمعیت در 20 روستا نیز از خدمات آبفا قهجاورستان بهره مند هستند.

این مقام مسئول ادامه داد: با واگذاری 6 هزار و 50 فقره انشعاب آب به روستاییان در منطقه قهجاورستان آنها نیز تحت پوشش طرح آبرسانی اصفهان بزرگ قرار گرفتند.

وی با اشاره به آبرسانی به مجتمع روستایی هفت شویه اظهار داشت: به منظوررفع مشکل افت فشار آب به 6 روستا در مجتمع هفت شویه، اجرای پروژه انتقال آب از خط قجاورستان به روستای جل مرز عملیاتی گردید .

مدیرآبفا قهجاورستان به اجرای تله متری در تاسیسات قهجاورستان پرداخت و بیان داشت: هم اکنون اجرای سیستم تله متری در 160 کیلومتر شبکه توزیع و 2 باب مخزن و 50 کیلومتر خط انتقال در حال اجرا است تا با بهره مندی از این سیستم بتوان  تاسیسات آبرسانی را به صورت آنلاین بررسی نمود و از این طریق خدمات بهتر و گسترده تری  در اختیار مشترکین قرار داد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها