موج
کدخبر : ۳۵۲۲۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352281

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: برگزاری مسابقات نماچینی آجر به توسعه مهارت و آشنایی جوانان با آخرین فناوری‌ها و فنون روز دنیا کمک قابل توجهی دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، ‌ حسین قاضی عسگر در آئین افتتاحیه این دوره از مسابقات و با بازدید از محل برگزاری مسابقات با بیان اینکه برپایی نمایشگاه صنعت ساختمان در اصفهان و در محل جدید نمایشگاه بین المللی شایسته قدردانی است، اظهار داشت: از سوی دیگر برگزاری مسابقات آزاد نماچینی آجر که خلاقیتی مثال زدنی است نیز قابل تقدیر است.

وی با بیان اینکه برگزاری مسابقاتی مانند نماچینی آجر در راستای توسعه و گسترش خلاقیت جوانان امری ضروری است، ادامه داد: یکی از کاربردهای فضاهای نمایشگاهی کار آموزی در جهت اشتغال زایی و آشنا شدن با آخرین فناوری‌ها و فنون جدید است.

این مقام مسئول تصریح کرد: برگزاری مسابقات مهارت در راستای ارتقای دانش، مهارت جوانان و اشتغال‌زایی امری ضروری است و باید در همه بخش‌ها مورد توجه قرار گیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: انتظار داریم در همه بخش‌ها شاهد راه اندازی چنین مسابقاتی در کنار فضای نمایشگاهی باشیم تا جوانان با حضور در این مسابقات انگیزه بیشتری را برای حرفه آموزی داشته باشند.

معاون اقتصادی استانداری اصفهان

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها