موج
کدخبر : ۳۳۵۷۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335756

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان خبر داد:

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری اعضای باند3 نفره سارقان کارگاه میناکاری و کشف 2 تن ظروف مسی مسروقه در اصفهان توسط نیروی انتظامی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ حسین ترکیان بیان داشت: در پی وقوع سرقت از یک کارگاه میناکاری و شکایت صاحب این کارگاه یکی از افراد سارق شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر و به بزه انتسابی خود با همدستی 2 نفر دیگر از دوستانش اعتراف کرد.

 وی افزود: در تحقیقات و بررسی های به عمل آمده از صحنه سرقت مشخص شد سارقان یک باند 3 نفره با صورت های پوشیده بودند که پس از بستن و دست و پای نگهبانان اقدام به سرقت 2تُن ظروف مسی به ارزش 2 میلیارد ریال کرده و متواری می شوند.

این مقام انتظامی بیان کرد: با استفاده از یک سری اقدامات هوشمندانه وکارهای اطلاعاتی و تخصصی توسط کارآگاهان سرانجام یکی از افراد سارق شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات ضربتی دستگیر و به بزه انتسابی خود با همدستی 2 نفر دیگر از دوستانش اعتراف کرد.

سرهنگ ترکیان، اظهار داشت: 2 متهم دیگر این باند که  از استان متواری و در یکی از شهرستان های تهران مخفی شده بودند نیز طی عملیاتی منسجم و هماهنگ توسط کارآگاهان شناسایی و دستگیر شدند.

این مقام انتظامی از دستگیری مالخر اموال مسروقه با اعترافات متهمان خبر داد و گفت: در بازرسی از مخفیگاه این مالخر 2 تُن ظروف مسی مسروقه کشف و پس از طی مراحل قانونی به صاحب آن مسترد شد.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با بیان اینکه کارشناسان مربوطه ارزش اموال مسروقه را 2 میلیارد ریال اعلام کردند خاطر نشان کرد: تمامی متهمان دستگیر شده به همراه پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    سارقین که روح نیستند از وسط دیوار عبور کنند، پس اگر قفل ضد دیلم روی درب نصب کنید که بدون هیچ اماو اگر و بهانه ای نتونن باز یا تخریبش کنند و همچنین حفاظ ضد دیلم مقابل بالکن، پاسیو و پنجره ها نصب کنید که غیر از اینکه با فرز ببرنش کاری نتونن بکنند، دیگه حتی اگر دزدان تا پشت درب و پنجره ها هم رسیدند بدون هیچ اما و اگری نمیتونن وارد بشن مگر اینکه خودتون درو براشون باز کنید که در این صورت هم یک گاوصندوق ضد دیلم مجهز به قفل ضد زورگیری لازم دارید که قابلیت اتصال به زمین و دیوار هم داشته باشه و تمام اموال با ارزش را داخل آن گاوصندوق ضد دیلم بذارید که هم نتونن اموالتون را سرقت کنند و هم بتونید جونتون را در مقابل سارقین خشن نجات بدید.

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها