موج
کدخبر : ۳۳۵۱۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335188

با حضور خادمان آستان قدس رضوی انجام شد؛

فرماندار شهرستان خمینی شهر ازبرگزاری جشن دهه کرامت در دارالقرآن اهلبیت (ع) با حضور خادمان آستان قدس رضوی در خمینی شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، علیرضا بصیری در حضور خادمان ثامن الحجج همزمان با برگزاری  جشن های دهه کرامت در دارالقرآن اهلبیت اظهار کرد: امروز خرسندیم که در شهرستان شهید پرور خمینی شهر عطر ثامن الحجج در آسمان پراکنده شده و خمینی شهر از شهرهایی است که تعداد شهدای آن با برخی استانها برابر است و شهدای بسیاری تقدیم اسلام و انقلاب کرده است.

وی از خیرین شهرستان و خیرین دارالقرآن اهلبیت (ع) که بزرگترین موقوفه را به امام رضا (ع) هدیه کرده اند به شایستگی یاد نمود و از حضور خادمان آستان قدس رضوی ابراز خوشحالی کردو گفت: کسانی که مدعی ولایتمداری هستند باید زینت ائمه باشند.

فرماندار شهرستان با بیان این مطلب که هفته مبارزه با مواد مخدر است به مسئولان هشدار داد: باید مراقب طرح و برنامه های دشمن بود ، چه اینکه دشمنان انقلاب برای جوانان و بانوان کشور ما نقشه های فراوانی طراحی کرده است.

بصیری اعلام کرد: امروز دشمن در تلاش است سرمایه انسانی و اجتماعی که جوانان هستند را نابود کند و این در حالی است که بیش از806 نوع مواد مخدر در کشور یافت می شود.

وی با تاسف ابراز کرد:سه اتفاق ناگوار در حال رخ دادن است؛ اولین آن کاهش یافتن سن معتادان که به سن ۱۴سالگی رسیده است و درد دیگر جامعه روی آوردن  بانوان کشور به مواد مخدرو این زنگ خطری است برای کانون خانواده ها.

فرماندار شهرستان در پایان از گرایش قشر تحصیل کرده به مواد مخدر خبر داد و گفت: لازم است جامعه هشداری و هوشیاری لازم نسبت به این مساله را داشته باشد.

در ادامه نماینده آستان قدس رضوی بیان کرد: هرکس اهل قرآن و مانوس با اهلبیت (ع) باشد گمراه نخواهد شد.

حجت الاسلام جواد پیش نمازی با اشاره به شخصیت اقبال لاهوری که قرآن خواندن راترک نمی کرد، ادامه داد: اگر امام خمینی(ره) معمار کبیر انقلاب توانست حکومت 2500ساله شاهنشاهی را در هم بشکند به برکت قرآن بود.

نماینده آستان قدس رضوی در پایان به خانواده ها توصیه کرد: اگر می خواهید سعادت فرزندانتان تضمین شود آنها را با قرآن مانوس کنید.

به گزارش موج؛ در پایان این مراسم از فرزندان و مادران شهیدان محسن حیدری ،شهید عبدالمهدی کاظمی،شهید ابراهیم براتی، شهید تیپ فاطمیون محمد باقر مهردادی، شهیدعبدالرضا مجیری و شهید مدافع سلامت سعید حقیقی و تعدادی از  پاکبانان خدوم شهرداری و مدافعان عرصه سلامت تقدیر و تشکر به عمل آمد.

دارالقران اهلبیت

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها