موج
کدخبر : ۳۳۵۱۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335114

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری 2 سارق حرفه ای و سابقه دار اماکن خصوصی و محتویات داخل خودرو و اعتراف متهمین به 20 فقره سرقت دراین زمینه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ حسین ترکیان اظهار داشت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر سرقت از اماکن خصوصی و انبار مجتمع های مسکونی، 2 سارق حرفه ای و سابقه دار شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: در ادامه تحقیقات صورت گرفته در خصوص این پرونده، یکی از شهروندان با مراجعه به این پایگاه عنوان کرد که از انبار متعلق به وی تعداد زیادی لباس نو و یک جلد کتاب خطی با ارزش قدیمی به سرقت رفته است.

این مقام انتظامی گفت: با انجام تحقیقات میدانی و به کارگیری یک سری تجهیزات هوشمند و همچنین کارهای اطلاعاتی و تخصصی سرانجام مشخص شد این سرقت ها توسط 2 نفر از سارقان سابقه دار شکل گرفته است.

سرهنگ ترکیان، خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات کارآگاهان، طی هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات ویژه پلیسی، هر 2 متهم شناسایی و در مخفیگاه خود دستگیر شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان  با اشاره به کشف تعدادی از لباس های نو و کتاب خطی به سرقت رفته از مخفیگاه سارقان عنوان کرد: متهمان در تحقیقات صورت گرفته ضمن اعتراف به بزه انتسابی خود به 20 فقره سرقت از اماکن خصوصی و سرقت محتویات داخل خودروهای پارک شده شهروندان در کنار خیابان ها و کوچه های خلوت و کم نور اعتراف کردند که در این خصوص پرونده تشکیل و هر 2 نفر برای انجام اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها