موج
کدخبر : ۳۳۱۷۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331797

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان خبر داد:

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از شناسایی و دستگیری سارقان گوشی تلفن همراه و وجوه نقد در اصفهان و اعتراف آن ها به 30 فقره سرقت خبر داد

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ حسین ترکیان اظهار داشت: 2 سارق که با تهدید سلاح سرد، گوشی تلفن همراه و وجوه نقد پسران جوان را سرقت می کردند در یک عملیات ضربتی توسط پلیس دستگیر شدند.

وی افزود: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد، سارقان، راکب و سرنشین یک دستگاه موتورسیکلت هستند که سوژه های خود را از بین پسران جوان انتخاب کرده و سپس با تهدید سلاح سرد گوشی تلفن همراه و وجوه نقد همراه آنان را  سرقت می کردند.

سرهنگ ترکیان خاطر نشان کرد: کارآگاهان سرانجام با تحقیق از مال باختگان و بکارگیری یک سری اقدامات هوشمندانه هویت سارقان را به دست آورده و طی یک عملیات ویژه و ضربتی آنها را در مخفیگاه هایشان دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به کشف تعدادی گوشی تلفن همراه مسروقه در بازرسی از مخفیگاه متهمان گفت: سارقان در تحقیقات تخصصی به 30 فقره سرقت گوشی تلفن همراه اعتراف کرده و با توجه به اعتیاد شدیدشان به مواد مخدر  انگیزه خود از انجام این گونه اقدامات مجرمانه را تامین هزینه مواد مصرفی خود عنوان کردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها