موج
کدخبر : ۳۲۷۷۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327703

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر ازشناسایی و دستگیری یک سارق اینترنتی حساب بانکی در خمینی شهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ علی جعفری نژاد گفت: فردی که با به دست آوردن اطلاعات کارت بانکی شاکی اقدام به برداشت 29 میلیون ریال به صورت غیر مجاز از طریق اینترنت کرده بود توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

وی افزود: با بررسی های پلیسی انجام شده مشخص شد متهم با به دست آوردن اطلاعات و رمز های عبور ، مبلغ 29میلیون ریال را طی چندین مرحله از حساب بانکی وی برداشت کرده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با انجام تحقیقات گسترده وپلیسی ، متهم مذکور شناسائی و حسب دستور مقام قضائی نسبت به دستگیری وی اقدام شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر در پایان توصیه کرد: از در اختیار قرار دادن کارت اعتباری خود به افراد غیر جداً پرهیز نمایید. رمز هایی را انتخاب کنید که غیرقابل حدس بوده و همچنین به هیچ عنوان بر روی آن یادداشت نکنید. هنگام وارد کردن اطلاعات حساب خود در پرداخت های اینترنتی حتما از کیبورد های مجازی استفاده کنید. از تلفن ثابت منزل، همراه شخصی و محل های مطمئن جهت پرداخت هزینه تلفن ثابت و همراه استفاده نمائید. در صورت پرداخت اینترنتی هزینه تلفن ثابت و همراه ، از محل های مطمئن و دارای مجوز استفاده کنید و تمامی عملیات پرداخت را شخصا انجام دهید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها