موج
کدخبر : ۳۲۴۰۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324035

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نجف آباد خبر داد:

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نجف آباد از اخذ سند مالکیت برای 2موقوفه در نجف آباد خبر داد.

به گزارش  خبرگزاری موج اصفهان، حجت‌الاسلام رضا صادقی اظهار کرد: با تلاش و پیگیری با اداره ثبت و اسناد شهرستان نجف آباد اسناد مالکیت 2 سند به ارزش بیش از 20میلیارد ریال به نام موقوفات نجف آباد اخذ شد.

وی بیان داشت: موقوفات عبدالحسین حسن یاری و کاروانسرای هسنیجه در راستای حفاظت از موقوفات و اجرای امینانه نیات واقفان نیک اندیش به نام موقوفه اخذ شد.

وی در ادامه  گفت: این 2 سند مالکیت به ارزش بیش از 20میلیارد ریال به نام موقوفات نجف آباد  دریافت که  اخذ سند مالکیت ۱۱رقبه ازموقوفات شهرستان نجف آباد کاروانسرای هسنیجه و ۱۰ رقبه از موقوفه حسن یاری دهق است.

این مقام مسئول  در ادامه افزود: این موقوفات در شهرستان نجف آباد  واقع شده و مساحت اسناد اخذ شده 3371هزار متر مربع است و با نیت  تعمیر  حمام و مسجد ، مسافرین  بی بضاعت  در راه مانده  وقف شده اند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نجف آباد در ادامه یادآور شد: توفیق خدمت به امامزادگان عظیم الشان، بقاع متبرکه و موقوفات لیاقتی است که توسط اهل بیت(ع) به همه ما داده شده است و باید تمام توان خود را برای خدمتگذاری به این امامزادگان واجب التعظیم صرف کنیم تا در روز قیامت شرمنده آنان نباشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها