موج
کدخبر : ۳۲۳۶۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323682

دادستان نجف‌آباد تاکید کرد:

دادستان نجف آباد بر تعطیلی تمامی فروشگاه‌ها و مراکز غیرضروری شهرستان نجف‌آباد به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علی زارع با صدور حکمی خواستار تعطیلی اصناف غیر ضروری و فروشگاه های شهرستان نجف آباد تا ۱۵ فروردین ماه شد.

وی در حکم خود خطاب به فرماندهی نیروی انتظامی، ریاست اتاق اصناف و ریاست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آورده: پیرو نامه شماره ۹۹/۱ مورخه ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ و دستورالعمل‌های ابلاغی ستادهای ملی و استانی و شهرستانی مقابله با کرونا و در راستای حفظ و حقوق عامه مردم و تأمین سلامت شهروندان و توجه به این نکته که تنها راه جلوگیری از شیوع این بیماری قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا و کاهش ترددها و حضور غیر ضروری شهروندان می‌باشد؛ به قید فوریت به کلیه واحدهای صنفی و بازار شهرستان نجف آباد اعلام گردد تا نسبت به تعطیلی واحدهای تجاری از ساعت ده صبح روز سه شنبه پنجم فروردین سال جاری تا پایان روز پانزدهم ماه سال جاری اقدام نمایند.

زارع در ادامه این حکم قضائی نوشته: لازم به ذکر است مراتب اجرای دستور فوق توسط تیم بازرسی متشکل از دادستان و ریاست اتاق اصناف و ریاست اداره صمت و ریاست پلیس نظارت بر اماکن عمومی شهرستان یا نمایندگان ایشان خواهد بود. در صورت تخلف و ادامه فعالیت تجاری نسبت به پلمپ واحدهای تجاری موصوف تا اطلاع ثانوی اقدام و متخلفان نیز به اتهام تهدید علیه بهداشت عمومی به مرجع قضائی معرفی گردند.

دادستان نجف آباد در بخش پایان این دستور آورده: لازم به ذکر است فعالیت کلیه واحدهای مرتبط با تأمین مایحتاج عمومی مردم نظیر مرغ و ماهی و گوشت فروشان، نانوایی‌ها، سوپرمارکت‌ها، میوه و تره بار فروشان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی با نظارت شبکه بهداشت و درمان و اداره دامپزشکی شهرستان بلامانع است. مقتضی است نتایج اقدامات بعمل آمده را روزانه به اینجانب گزارش نمائید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    خسته نباشین . اسفند ماه به زور اجاره مغازه رو پرداخت کردیم . حالا موندیم اجاره فروردین ماه یا شایدم چند ماه دیگه رو چجوری باید بدیم . این یه مقدار جفا رو اصنافه و چرا باید ضرر این واقعه رو فقط باید اصناف به گردن بکشن پس نقش مالک در این قضیه چی میشه . به نظرم اگه این روال ادامه پیدا کنه اصناف مجبورن به کارشون ادامه بدن حتی اگه به ضررشون باشه . مغازه ای هست که اجاره ماهانه اش شاید بیست سی ملیون باشه به نظرتون این شخص چیکار باید بکنه . خوب میدونین که همه مثه هم نیستن که اجاره ببخشن شاید از هزار نفر یه نفر این کار رو بکنه . فک نمیکنم چیزی از مالکان کم بشه که چند ماه اجاره نگیرن . که این یه نوع اجهاف روی اصناف هست . پس بهتره به مالکا هم مثه اصناف دستور داده بشه که کرایه نگیرن یا حدقل کمتر بگیرن . البته این یه دستور نیست یه خواهشه ...

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها