موج
کدخبر : ۳۲۱۹۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321973

بر اساس تفاهم نامه اتاق بازرگانی و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان صورت گرفت؛

فعالان اقتصادی عضو اتاق اصفهان بر اساس تفاهم نامه اتاق بازرگانی و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اقدام به تولید اقلام بهداشتی موردنیاز برای مقابله با ویروس کرونا نموده اند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، رییس اتاق بازرگانی اصفهان در بازدید ازشرکت دانش بنیان بهیار صنعت سپاهان اظهار داشت: بر اساس تفاهم نامه امضا شده با دانشگاه علوم پزشکی، اقلام مورد نیاز مراکز درمانی به همت فعالان اقتصادی تولید و در اختیار این مراکز قرار می گیرد.

نایب رئیس کمیسیون مسئولیت های اجتماعی و تشکل های اتاق بازرگانی اصفهان نیز گفت:اتاق بازرگانی با هدف متمرکز شدن فعالیت های مسوولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی، کمپین خشت به خشت تا  بهشت را سازمان دهی نمود که این کمپین در گام نخست کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان و در گام دوم کمیته مقابله با شیوع ویروس کرونا را تشکیل داده است.

مجتبی کاروان افزود: کمیته مشترک مقابله با شیوع ویروس کرونا در اتاق بازرگانی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تشکیل و یکی  از  محورهای همکاری تامین نیازهای درمانی دانشگاه برای مقابله با ویروس کرونا است.

مدیرعامل شرکت بهیار صنعت سپاهان نیز گفت:این واحد در راستای عمل به مسوولیت اجتماعی ماشین آلات مورد نیاز تولید ماسک را طی یک هفته  طراحی و به بهره برداری رسانده است.

نوید نجاتبخش تصریح کرد: این خط تولیدی قادر به تولید روزانه بیش از 60 هزار ماسک بوده در حالیکه امکان در اختیار قرار دادن این  فناوری به  واحدهای تولیدی نیز وجود دارد. 

وی نگاه به داخل را عامل موفقیت این شرکت طی سال های گذشته برشمرد و گفت: به جای نگاه به بیرون از کشورلازم است  توان داخلی را تقویت کرده و توسعه داد و در شرایط کنونی با استفاده از نیروی متخصص داخلی می توان نیازمندیهای کشور را برطرف کرد.  

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها