موج
کدخبر : ۳۲۰۲۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320216

از ابتدای سال تا کنون صورت گرفت؛

از ابتدای سال تا کنون تعداد 340مورد ملاقات حضوری مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان با مردم انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: طی سال جاری حداقل تعداد 340مورد ملاقات حضوری با مردم انجام شده و علاوه بر آن تعداد زیادی ملاقات های بدون هماهنگی نیز در هر هفته انجام شده است.

سید مصطفی علوی اظهار داشت: هدف از دیدار چهره به چهره با مردم، بررسی موضوعات مرتبط با گازرسانی و اقدام فوری برای حل آنان در چارچوب قانون در راستای مدیریت موثر، کارآمد و جهادی است.

وی یکی از استراتژی های محوری شرکت گاز استان اصفهان، سرآمدی در عملیات و ارتقاء بهره وری و همچنین پاسخگویی سریع و صریح به درخواست های مشترکین عنوان کرد و افزود: اجرای صحیح این اصل حمایت از ارزش های والای انسانی را به دنبال دارد.

سید مصطفی علوی در ادامه بیان داشت: هر گونه خدمت و تلاش در جهت رضایت ارباب رجوع و مراجعانی که به خدمات ما نیاز دارند، رضایت و خشنودی خداوند را بدنبال دارد، پاسخگویی همراه با احترام قطعاً مصداق عبادت است.

وی تصریح کرد: بایستی نیازهای مشتریان درون سازمان و برون سازمانی شناسایی شود تا نهایتاً تمامی پیشنهادات منجر به صرفه جویی، سرعت عمل و رضایت ارباب رجوع حاصل گردد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان با اشاره به اینکه روزهای دوشنبه هر هفته از ساعت 8 صبح الی 12 برای ملاقات حضوری و دیدار مردمی اختصاص یافته و تمامی مشترکین شرکت گاز استان اصفهان و متقاضیان ترجیحاً با هماهنگی با دفتر مدیریت جهت سرعت در انجام کارها می توانند بصورت حضوری مشکلات خود را با مدیرعامل مطرح کنند.

گفتنی است؛ مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان طی سال جاری علاوه بر برگزاری 340 ملاقات مردمی ، بطور میانگین ماهیانه پنج جلسه با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، فرمانداران شهرستان ها، روسای دستگاه های اجرایی، و... و دیدارهای عمومی با شهروندان در حاشیه سفر به نقاط مختلف استان و همچنین پاسخگویی بر خط از طریق سامانه تلفنی سامد دولت را انجام داده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها