موج
کدخبر : ۳۱۷۹۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317993

علی اصغر رفیعی‌نژاد خبر داد:

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان از آغاز تبلیغات انتخاباتی ۳۷۴ کاندیدای مجلس یازدهم در استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، علی اصغر رفیعی‌نژاد در جمع اصحاب رسانه با اشاره به آغاز تبیلغات انتخاباتی ۳۷۴ کاندیدای مجلس یازدهم در اصفهان بیان کرد: 2840 شعبه اخذ رای برای رأی‌گیری در روز دوم اسفندماه در سراسر استان اصفهان در نظر گرفته شده است.

وی گفت: با پایان بررسی صلاحیت‌های کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی و آغاز زمان تبلیغات، فعالیت انتخاباتی 374 کاندیدای مجلس در استان اصفهان آغاز شد.

رفیعی‌نژاد با اشاره به جمعیت سه میلیون و ۶۰۳ هزار و ۵۳۹ نفری واجد شرائط رأی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی افزود: از این تعداد یک میلیون و ۸۱۱ هزار و ۷۲۹ نفر مرد و بقیه زن هستند.

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان اظهار داشت:دراستان اصفهان تعداد رأی اولی‌ها ۱۷۰ هزار و ۴۰۰ نفر است که  از این تعداد ۸۷ هزار و ۱۳ نفر آقا و بقیه خانم هستند.

رفیعی نژاد ادامه داد: ما به تمام نامزدها و هواداران آنها پیشنهاد می‌کنیم که مواد 56 تا 65 قانون انتخابات مجلس را مطالعه کنند چون برخی از مواد این قانون اگر رعایت نشود جرم تلقی می‌شود.

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: از 378 کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان اصفهان، 133 نفر برای کسب پنج کرسی بهارستان از نصف جهان کاندیدا شده اند.

گفتنی است؛  ممنوعیت تبلیغات انتخاباتی از ساعت 8 صبح یکم اسفندماه است و همزمان با سراسر کشور در ساعت 8 صبح دوم اسفند ماه فرآیند اخذ رأی در استان اصفهان آغاز می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها