موج
کدخبر : ۳۱۷۹۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317942

سرتیم ارزیابی و ارزیاب ارشد تعالی سازمانی:

سرتیم ارزیابی و ارزیاب ارشد تعالی سازمانی گفت: شهرداری اصفهان با مدیریتی دوراندیش و خردمند توانسته است رویکردهای نوینی در شهرداری اتخاذ و جاری سازی کند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، غلامعلی مقصود بیگی در اختتامیه دومین دوره فرآیند تعالی سازمانی شهرداری اصفهان بیان داشت: تحولات موثری در حوزه های مختلف شهر ایجاد کند و این نشان از رویکرد تحول گرا و استفاده از فرصت های پیش رو و تبدیل تهدیدها به فرصت ها توسط شهرداری دارد.  

وی ادامه داد: شهرداری اصفهان با وجود کارشناسان و کارمندان در سطوح تحصیلی مختلف از پتانسیل های بالقوه و بالفعل سرمایه انسانی برخوردار است و می تواند از این طریق با شناسایی استعدادها و بکارگیری تمامی ظرفیت موجود این سرمایه عظیم به دستاوردهای تحول آفرین دست پیدا کند.

بهبود و نوآوری

سرتیم ارزیابی و ارزیاب ارشد تعالی سازمانی تاکید کرد: شهرداری اصفهان با انتخاب رویکرد تعالی سازمانی با یادگیری از سازمان های برتر این مسیر توانسته است بهبودها و نوآوری های متعدد را از جمله در حوزه های شهرسازی، فرهنگی، عمرانی، حمل و نقل و خدمات شهری ایجاد کند. از جمله این نوآوری ها استفاده از سامانه های مختلف و تفکر تکنولوژیک در این مسیر است. 

وی افزود:شهرداری اصفهان با توجه به ماموریت خود در مواجهه با جامعه آماری بزرگ شهروندان و از طرفی دیگر ذینفعان از جمله پیمانکاران، تامین کنندگان، شورای شهر و دستگاههای اجرایی و سازمان های وابسته همواره تمام تلاش خود را در جهت توسعه فرهنگ شهروندی از جمله اخلاق مداری، ‌پاسخگویی و شفافیت انجام داده و برنامه های جامع فرهنگی برای تحقق استراتژی های فرهنگی در 1400 و افق 1405 را مدنظر قرار داده است.  

مقصود بیگی تصریح کرد: شهرداری اصفهان ضمن شناسایی مشتریان و تدوین برنامه های ارزش آفرین در حوزه های فنی، عمرانی، حمل و نقل ترافیک، خدمات شهری، شهرسازی و معماری تمام سعی خود را کرده است تا این برنامه ها ارزش مدار بوده و در قالب پروژه های کوچک، ‌متوسط و بزرگ قابلیت رصد کردن داشته باشد.

سرتیم ارزیابی و ارزیاب ارشد تعالی سازمانی گفت: شهرداری اصفهان در راستای تحقق اهداف خود رویکردهای مناسبی را برای همکاری و مشارکت های اثربخش با دستگاه های اجرایی، پیمانکاران، دانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان و ... ایجاد کرده است و این موضوع باعث شده تا پروژه ها با سرعت مناسب تری انجام شود.

به گزارش موج،  دراختتامیه دومین دوره فرآیند تعالی سازمانی شهرداری اصفهان از 4 عنوان از مجموعه 8 جلدی کودک در زمینه های مدیریت پسماند با عناوین پاکی من و پسماندهای پلاستیکی، پاکی من و پسماندهای تر، ‌پاکی من و پسماندهای کاغذی و پاکی من و پسماندهای خطرناک رونمایی شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها