موج
کدخبر : ۳۱۴۹۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314968

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری 20 خرده فروش و معتاد پرخطر با اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده در شاهین شهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ حسین بساطی بیان داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان شاهین شهر و میمه با اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده به مواد مخدر و برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر 20 خرده فروش و معتاد پرخطر درشاهین شهر را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی به دستاوردهای این طرح اشاره کرد و افزود: در این رابطه  چندین محل تهیه و توزیع مواد افیونی شناسایی ، مقادیری مواد مخدر کشف و در نهایت نیز  20خرده فروش و معتاد پرخطر   دستگیر شدند.

سرهنگ بساطی خاطر نشان کرد: متهمان دستیگری شده با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه در ادامه هدف اصلی از اجرای این گونه طرح ها را ارتقای امنیت اجتماعی، پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز از برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی عنوان کرد و گفت: این برنامه ها با جدیت و به صورت  مستمر توسط ماموران پلیس پیگیری می شود و از شهروندان نیز می خواهیم در صورت اطلاع از هرگونه جرم و آسیبی در محله خود موضوع را از طریق شماره تلفن 110 به ماموران ما گزارش کنند تا پیگیری های لازم برای برخورد با متخلفان انجام گیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها