موج
کدخبر : ۳۱۴۳۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314386

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان خبر داد:

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان از دستگیری اعضای باند3 نفره سارقان اماکن خصوصی و اعتراف آنان به 53 فقره سرقت در کاشان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ علی قربانی با اشاره به دستگیری اعضای باند3 نفره سارقان اماکن خصوصی گفت: در پی اعلام وقوع چندین فقره سرقت از منازل نیمه ساز و باغ های حاشیه ای شهر کاشان ماموران موفق شدند هویت 3 نفر از کسانی که در این سرقت ها دست داشتند را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند.

وی افزود: سارقان که در ابتدا منکر هرگونه سرقتی بودند اما در مواجهه با مدارک و مستندات ماموران ، به بزه ارتکابی خود اعتراف کرده و به 49 فقره سرقت از منازل نیمه ساز و 4 فقره سرقت سیم برق در سطح شهر کاشان اقرار کردند.

وی  با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهان مقادیر زیادی لوازم سرقتی منزل کشف و ضبط شده است اظهار داشت: با اقرار صریح متهمان پرونده تشکیل و دستگیر شدگان جهت اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

سرپرست فرماندهی انتظامی کاشان در پایان خاطرنشان کرد: به شهروندان توصیه می کنیم برای پیشگیری از سرقت اماکن خصوصی و منازل نیمه ساز خود را به تجهیزات ایمنی پیشگیری از سرقت مجهز کرده و حتما نگهبانان مطمئن و قابل اعتماد را بکارگیری و هرگونه موارد مشکوک را در اسرع وقت از طریق تماس با سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها