English

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران - نوشهر مطرح کرد؛

پیش بینی تولید ۲۰ میلیون اصله نهال برای ۴ سال در غرب مازندران

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیرداری استان مازندران - نوشهر گفت: تولید سالانه 5 میلیون نهال در دستور کار قرار گرفت که در مجموع تولید 20 میلیون اصله نهال برای 4 سال در غرب مازندران پیش بینی شده است.

پیش بینی تولید 20 میلیون اصله نهال برای 4 سال در غرب مازندران

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، مهرداد خزایی پول ضمن گرامیداشت هفته روابط عمومی و قدردانی از تلاش‌های مجموعه عوامل روابط عمومی‌های اداره کل و شهرستان ها در جهت اطلاع‌رسانی درست و شفاف اقدامات اداره کل به شهروندان، اظهار داشت: استفاده روابط عمومی‌ها از ظرفیت یکدیگر و بهره گیری از نقاط قوت هر مجموعه قطعاً می‌تواند بسترسازی خوبی در اطلاع رسانی به مردم ایجاد کند.

وی ادامه داد: روابط عمومی از یک سو بازوی توانمند مدیران و زبان گویای سازمان ها و از سوی دیگر پل ارتباط بین افراد جامعه با ارگان های مربوطه هستند

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران - نوشهر با اشاره به ساختار نظارتی بر جنگل‌ های هیرکانی، افزود: در اجرای طرح ساختار نظارتی بر جنگل های هیرکانی می بایستی تعامل و هماهنگی لازم با مجموعه بخش های نظارتی در راستای اجرای برنامه های مدیریت پایدار منابع طبیعی صورت گیرد.

وی خاطرنشان ساخت: مدیران حوزه آبخیز و ناظران فنی و حفاظتی در واقع بازوان ادارات منابع طبیعی شهرستان ها در نظارت بر جنگل های هیرکانی محسوب می شوند.

خزایی پول با اشاره به طرح کاشت یک میلیارد درخت طی مدت چهار سال، گفت: در این راستا آماده سازی نهالستان های این استان با ظرفیت تولید سالانه ۵ میلیون نهال در دستور کار قرار گرفت که تولید ۲۰ میلیون اصله نهال برای ۴ سال در غرب مازندران پیش بینی شده است.

وی درباره روند اجرایی طرح کاشت یک میلیارد درخت در سال ۱۴۰۲ در غرب مازندران، تصریح کرد: از اردیبهشت امسال مکان‌یابی کاشت نهال‌های تولیدی آغاز شده است و پس از آن، حفر چاله‌های مربوطه و آماده‌سازی عرصه برای کاشت نهال انجام خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه