English

به همت کمیته امداد استان مرکزی انجام شد:

۱۵۹۳ جوان تحت حمایت راهی خانه بخت شدند

به همت نیکوکاران استان مرکزی و با پیگیری های کمیته امداد استان ۱۵۹۳ جوان تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی راهی خانه بخت شدند

۱۵۹۳ جوان تحت حمایت راهی خانه بخت شدند

به گزارش خبرگزاری موج مرکزی، مجید مومنی، با بیان اینکه کمک به ازدواج جوانان و همچنین ترویج فرهنگ ازدواج آسان می‌تواند در پایداری زندگی زوج‌های جوان و کاهش آسیب‌های اجتماعی مؤثر باشد، اظهار کرد: پرداخت کمک هدیه ازدواج از اقدامات حمایت کمیته امداد به منظور کمک به زوج‌های تحت حمایت است.

 وی ادامه داد: اهدای جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت، کمک هدیه ازدواج به فرزندان مددجو، ارائه خدمات مشاوره و دوره‌های آموزشی از اقدامات انجام شده توسط این نهاد در کمک به جوانان تحت حمایت بوده است.

 مومنی در ادامه اظهار داشت: با پیگیری های کمیته امداد استان ۱۵۹۳ جوان تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی راهی خانه بخت شدند که به نسبت برنامه پیش بینی شده ۱۸۵ درصد رشد داشته است.

مدیر کمیته امداد استان در پایان گفت: خیران و نیکوکاران می‌توانند برای مشارکت در تأمین جهیزیه نوعروسان با مراکز نیکوکاری و ستاد جهیزیه کمیته امداد مستقر در شهرستان‌ها همکاری کرده و یا با پرداخت کمک از طریق شماره گیری کد: ۰۸۶#*۸۸۷۷* و یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۰۶۱۴ در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه