English

امام جمعه خمینی شهر:

روسای ادارات زیر مجموعه خود را مکلف به حفظ حجاب کنند

امام جمعه خمینی شهر گفت:روسای ادارات و سازمان‌ها، زیر مجموعه خود را موظف به حفظ حجاب کنند، حجابی که شامل کلیه اعضای بدن می شود و فقط مو را در بر نمی گیرد.

روسای ادارات زیر مجموعه خود را مکلف به حفظ حجاب کنند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، حجت الاسلام محمودآبادی در جلسه شورای اداری شهرستان خمینی‌شهر ضمن گرامیداشت ایام و لیالی شبهای قدر در جمع مسئولان اظهار کرد : با توجه به مسائل روز، حجاب واجبی است که این روزها مورد توجه دغدغه مندان قرار گرفته و این حکم الهی که مورد بی توجهی مردم جامعه قرار گرفته جای تاسف دارد.

وی با توجه به سخنان اخیر رهبرمعظم انقلاب که دشمن حجاب را ابزار سیاسی قرار داده افزود: دشمنان با سست کردن اعتقادات مردم سعی بر اندلسی کردن جامعه شیعه و اینکه اسلام اندلسی را بر جامعه حاکم کنند را دارد.

این مقام مسئول افزود:دین مبین اسلام برای سخت کردن زندگی انسان‌ها نیست و قطعا احکام اسلامی برای مصونیت افراد و آسایش بشریت از سوی پرودگار تدوین گردیده است.

حجت الاسلام محمودآبادی فساد و فحشا را از روشهای فشار دشمن بر جامعه اسلامی دانست و گفت: دشمنان سعی دارند با رواج فحشا در بین جوانان آنها را از اعتقادات اسلامی دورکند و با این امر به مقاصد خود دست یابد.

امام جمعه خمینی شهر در پایان از  روسای ادارات درخواست کرد: روسای ادارات و سازمان‌ها، زیر مجموعه خود را موظف به حفظ حجاب کنند، حجابی که شامل کلیه اعضای بدن می شود و فقط مو را در بر نمی گیرد.

خدمات به هیچ وجه نباید به افراد بی حجاب ارائه شود

ریاست دادگستری شهرستان خمینی شهر نیز  در جلسه اداری شورای شهرستان خمینی شهر در خصوص قوانین  حجاب اظهار کرد:داستان مهسا امینی بهانه ای به دست دشمنان داد واین تصور را در اذهان  برخی افراد به وجد آورد که با  انجام یک امر خلاف چه کیفری برای ما رقم می‌خورد؟ در حالیکه عدم دقت در رعایت قوانین پیامدهایی برای فرد به دنبال دارد.

جمشید شیروانی با بیان این موضوع که حجاب  فقط مختص بانوان نیست ادامه داد: عدم دقت در مواجهه با حضور افراد در ادارات و سازمان‌ها گاهی بسیار زننده است و یک مرد کامل با وضعی ناهنجار به یک سازمان دولتی مراجعه می کند.

این مقام مسئول  در بحث روزه خواری گفت: روزه خواری در ملا عام جرم به شمار می آید و دستگاه های اداری زیر مجموعه های خود را کنترل نمی کنند و برخی نیز به خاطر کسب منافع شخصی به هر کاری دست می زنند که دوخت پوشاک نامناسب یکی از این افعال است.

وی در خصوص نظارت صدا و سیما بر برنامه ها توضیح داد: گاهی صدا و سیما برنامه هایی پخش می‌کند که در شان جامعه اسلامی نیست و نظارت بیشتری را می طلبد.

شیروانی گریزی به قوانین حجاب زد و توضیح داد: هرکس که در انظار عمومی علنا فعل حرامی انجام دهند علاوه بر حکم کیفری، به حبس از ده روز تا دوماه یا 74 ضربه شلاق محکوم خواهد شد.

این مقام مسئول در باب خانم های بی حجاب هم آندسته از بانوانی که قانون شکنی می کنند، موظف به پرداخت جزای نقدی که تا 12 میلیون تومان به هم می‌رسد  ویا  حبس از ده روز تا دو ماه را  شامل می شوند.

ریاست اداره دادگستری هشدار داد: هر کس حجاب را رعایت نمی‌کند باید از خدمات اجتماعی محروم شود و قبل از آن رعایت حجاب باید با برنامه های مدون در جامعه فرهنگسازی شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه