English

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس:

جذب سرمایه‌گذاران برای ایجاد اشتغال پایدار بسیار مهم است

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی، سرمایه گذاری را یکی از مهم‌ترین راهکارهای برای حل معضل بیکاری عنوان کرد و افزود: باید سرمایه گذاران را ترغیب کنیم تا اشتغال پایدار ایجاد شود.

جذب سرمایه‌گذاران برای ایجاد اشتغال پایدار بسیار مهم است

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، محمدعلی محسنی بندپی در جلسه شورای اداری شهرستان چالوس با تأکید بر اینکه باید در کارها ما باید برنامه داشته باشیم، اظهار داشت: مدیریت فرهنگی سواحل بسیار مهم است و باید با برنامه‌ریزی باید کار فرهنگی کنیم.

وی ادامه داد: تا زمانی که برچسب فرهنگ را از مؤلفه های اجتماعی خود برداشتیم دچار مشکل شدیم.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی، سرمایه گذاری را یکی از مهم‌ترین راهکارهای برای حل معضل بیکاری عنوان کرد و افزود: باید سرمایه گذاران را ترغیب کنیم تا اشتغال پایدار ایجاد شود و بحث افزایش جمعیت نیز تنها از طریق اشتغال امکان‌پذیر است.

وی در ادامه درباره گازرسانی به حوزه انتخابیه خود تصریح کرد: بیش از 60 درصد بودجه گاز استان مازندران به منطقه نوشهر، چالوس و کلاردشت تخصیص یافت و گازرسانی به مناطق سیاه بیشه، وَرکلو، ولی‌آباد و هریجان نیز در دستور کار قرار گرفت.

همچنین فرماندار شهرستان چالوس نیز اظهار داشت: همکاری دلی،پیگیری جدی و مستمر، مشارکت دهی مردم، دانش بنیان کردن تولید، تعامل سازنده بین بخش‌های دولتی، خصوصی و تعاونی‌ها و داشتن برنامه برای تحقق شعار سال ۱۴۰۲ در موضوع تولید و اشتغال کمک می‌کند.

علی قاسمی افزود: کار تولیدکنندگان و فعالان صنعتی، معدن داران و سرمایه گذاران در بخش‌های مختلف باید در زمان خودش حل شود و نباید به فردا موکول شود.

وی تأکید کرد: اصحاب رسانه و خبرنگارانی که بدون حاشیه‌سازی در جهت اعتلا و ارتقاء جایگاه چالوس قوی در همه ابعاد کمک می‌کنند باید مورد حمایت دستگاه‌های اجرایی قرار بگیرند و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باید در جهت رفع دغدغه‌های اصحاب رسانه و خبرنگاران پای کار بیاید.

فرماندار چالوس با بیان اینکه باید روستاهای بخش مرزن‌آباد را باید به مقصد گردشگری و بوم گردی در کشور تبدیل کنیم، گفت: این هدف با حمایت دستگاه های اجرایی و ورود سرمایه گذاران و بخش خصوصی و تعاونی‌ها امکان‌پذیر است.

وی بیان داشت: باید به تولید و اشتغال در شهرستان چالوس میدان و فضا بدهیم و از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان در بخش‌های مختلف حمایت کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه