موج
کدخبر : ۴۸۰۴۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-480401

رئیس سازمان فاوای شهرداری شیراز، داور مجله تخصصی بین‌المللی شد

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز به عنوان یکی از داورهای مجله applied Intelligence انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری موج فارس، محمدعلی علویان‌مهر با سابقه چاپ چندین مقاله در زمینه هوش مصنوعی و پردازش تصویر، به عنوان داور مجله تخصصی بین‌المللی Applied Intelligence انتخاب شد.

از رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز به سبب تحقیقات و مقالات شاخص در حوزه‌های مذکور جهت سخنرانی و ارائه نتایج تحقیقات و مقالات در کنفرانس‌های بین‌المللی دعوت به عمل آمده است.

شایان ذکر است که مجله تخصصی بین‌المللی Applied Intelligence با سابقه بیش از ۳۰ سال، از مجلات شناخته شده و معتبر در حوزه تحقیقات علمی پیشرفته هوش مصنوعی، شبکه های عصبی و یادگیری عمیق است.

این ژورنال با ضریب تاثیر ۵.۰۸۶ در سال ۲۰۲۲، بیش از ۲۷۰۰ مقاله در زمینه هوش مصنوعی و حوزه های مرتبط منتشر کرده و جزو مجلات رده بالا و مهم این حوزه بوده است.

 مجله Applied Intelligence سالانه ۱۵ مرتبه منتشر می‌شود و این ژورنال تحقیقات جدید و بدیع و پیشرفت‌های فن‌آوری را ارائه می‌کند و به موضوعات پیچیده که در دنیای واقعی به آن توجه می‌شود، می‌پردازد. به درستی، این مجله برای تبادل تحقیقات علمی و دستاوردهای تکنولوژیکی به دست آمده توسط دانشمندان علوم کامپیوتر بنا گذاشته شده است.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه