English

حوزه هنری استان اصفهان برگزار می کند؛

«به رنگ عید» نمایشگاه و فروشگاه آثار اساتید هنرمند تجسمی اصفهان

حوزه هنری استان اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال جدید، نمایشگاه و فروشگاه آثار اساتید هنرمند تجسمی اصفهان را با بیش از ۱۴۰ اثر در گالری سعدی برگزار می‌کند.

«به رنگ عید» نمایشگاه و فروشگاه آثار اساتید هنرمند تجسمی اصفهان

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، حوزه هنری استان اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال جدید، نمایشگاه و فروشگاه آثار اساتید هنرمند تجسمی اصفهان را با بیش از ۱۴۰ اثر در گالری سعدی برگزار می‌کند.

این نمایشگاه و فروشگاه در حمایت از هنرمندان رشته‌های نقاشی، نگارگری، خوشنویسی و نقاشیخط با ارائه آثار اساتید مطرح اصفهان مانند استاد مرتضی نصر، استادحدت، استاد بدرالسماء، استادموحدیان، استادحمیدی، دکترجوادی و.... در زمینه نقاشی و نگارگری و استاد فرزانه، استاد فروزنده، استاد نطنزی، استاد خیری، استاد عطریان، استاد عسگری فر، استاد سلیمانی، استاد شریفی، استاد فاتح نطنزی، استاد گنجعلی و… در زمینه خوشنویسی و نقاشیخط دایر می‌شود.

نمایشگاه فوق الذکر در ساعت ۱۶ روز چهارشنبه ۲۴ اسفندماه ۱۴۰۱، با حضور برخی از اساتید هنرمند اصفهان در گالری های عمارت سعدی افتتاح خواهد شد.

گفتنی است؛ این نمایشگاه به مدت یک ماه از ۲۴ اسفند ماه تا ۲۴ فروردین ماه در مجموعه گالریهای سعدی واقع در خیابان استانداری، گذر سعدی، عمارت تاریخی سعدی جهت بازدید عموم دایر است.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه