English

مدیر کل بهزیستی ایلام خبر داد؛

۴۴ هزار نفر تحت حمایت بهزیستی ایلام

مدیر کل بهزیستی ایلام در آیبن تجلیل از فعالان عرصه احسان و نیکوکاری ایلام گفت: ۴۴ هزار نفر در استان ایلام تحت حمایت بهزیستی قرار دارند.

۴۴ هزار نفر تحت حمایت بهزیستی ایلام

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، حسین نورعلیوند مدیر کل بهزیستی ایلام در آیبن تجلیل از فعالان عرصه احسان و نیکوکاری ایلام با حضور معاون سیاسی، امنیتی استاندار ایلام، با اشاره به حمایت این مجموعه از ۴۴ هزار نفر گفت: از این شمار ۱۷ هزار نفر دارای معلولیت و هفت هزار نفر نیز زنان سرپرست خانوار هستند.

نورعلیوند افزایش دو مرحله مستمری جامعه هدف، افزایش مبلغ تسهیلات اشتغال، برداشتن سقف بیمه تامین اجتماعی افراد دارای معلولیت، حذف دهک درامدی برای حمایت از خانوارهای چند قلو و افزایش سهم کمک بلا عوض مسکن خانواده های چند معلول را از جمله حمایتهای ویژه دولت سیزدهم از جامعه هدف عنوان کرد.

وی با اشاره به فعالیت ۲۱ گروه همیار زنان سرپرست خانوار گفت: تاکنون ۷۱۴ زن سرپرست خانوار از خدمت بیمه تامین اجتماعی و یک هزار و ۹۱۴ نفر نیز زیر پوشش بیمه روستاییان و عشایر قرار گرفته اند.

وی یکی از مهمترین مطالبات جامعه معلولان را تحقق قانون سه درصدی استخدام عنوان کرد و گفت: این مساله به عنوان یکی از موارد قانون جامع حمایت از حقوق معلولان به تمامی دستگاه های اجرایی ابلاغ تا زمینه اجرا و تحقق آن فراهم شود.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه