موج
کدخبر : ۴۷۳۳۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-473356
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی:

549 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال خانگی در استان مرکزی پرداخت شد

549 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال خانگی در استان مرکزی پرداخت شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: 549 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال خانگی در استان مرکزی پرداخت شد.

به گزارش خبرگزاری موج مرکزی، جمشید امیدی ظهر امروز در کارگروه تخصصی اشتغال استان مرکزی با اشاره به اشتغال‌های جدید ثبت شده در سامانه ملی رصد کشور، اظهار داشت: امسال ۲۳ هزار و ۸۳۶ شغل تعهد شده که ۱۹ هزار و ۸۰۰ شغل تعهد شده که در مجموع ۸۳ درصد اشتغال‌هایی که باید در سامانه ثبت کنیم ثبت و تعهداتمان انجام شده است.

وی ادامه داد: براساس ارزیابی‌ها و بررسی‌های انجام شده تا کنون ۶۶ درصد اشتغال ایجاد شده در استان مورد تایید قرار گرفته‌ است و در برخی از شهرستان‌ها مانند آشتیان و کمیجان ۱۰۰ درصد تعهد اشتغال، محقق شده است و کمترین اشتغال نیز مربوط به شهرستان محلات و دلیجان بوده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی تصریح کرد: امسال ۶۹۶ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه مشاغل خانگی از محل اعتبارات استان مرکزی ابلاغ شده است که یک هزار و ۱۸۵ طرح با اعتباری بالغ بر ۷۱۰میلیارد ریال به بانک‌های عامل معرفی شده که ۹۳۹ طرح با اعتباری بالغ بر ۵۴۹ میلیارد توسط بانک‌های عامل پرداخت شده است.

امیدی افزود: ۶۴۳ طرح با اعتباری بالغ بر ۳۵۶ میلیارد ریال توسط سازمان صمت به بانک عامل برای دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه مشاغل خانگی معرفی شده که ۴۸۳ طرح با اعتباری بالغ بر ۲۵۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات توسط بانک‌ها با تحقق ۳۶ درصدی پرداخت شده است.

وی بیان کرد: ۲۰۳ طرح با اعتباری بالغ بر ۱۸۵ میلیارد ریال توسط اداره جهاد کشاورزی به بانک‌های عامل برای دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه مشاغل خانگی معرفی شده که ۱۸۰ طرح با اعتباری بالغ بر ۱۶۲ میلیارد ریال توسط بانک‌ها پرداخت شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: ۲۷۸ طرح با اعتباری بالغ بر ۱۲۳ میلیارد ریال توسط سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری  به بانک‌های عامل برای دریافت تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی معرفی شده که ۲۲۹ طرح با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال توسط بانک عامل پرداخت شده است.

امیدی افزود: ۶۱ طرح با اعتباری بالغ بر ۴۶ میلیارد ریال توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد به بانک‌های عامل برای دریافت تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی معرفی شده که ۴۶ طرح با اعتباری بالغ بر ۳۶ میلیارد ریال توسط بانک‌های عامل پرداخت شده است.

وی ادامه داد: ۴ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار از محل بند "ب" تبصره ۱۶ قانون بودجه امسال توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ابلاغ شده است که ۵ هزار و ۶۶۸ طرح با اعتباری بالغ بر ۴ هزار و ۷۳۲ میلیارد ریال به بانک‌های عامل معرفی شده که ۳ هزار و ۹۷۷ طرح با اعتباری بالغ بر ۳ هزار و ۲۹۵ میلیارد ریال توسط بانک‌های عامل پرداخت شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی تصریح کرد: امسال ۲ هزار و ۲۴۹ میلیارد ریال اعتبار از محل بند "ب" تبصره ۱۶ قانون بودجه توسط بهزیستی استان ابلاغ شده که یک هزار و ۷۲۲ طرح با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۶۹۵ میلیارد ریال به بانک معرفی شده که یک هزار و ۳۲۲ طرح با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۲۹۸ میلیارد ریال توسط بانک‌های عامل پرداخت شده است.

در پایان امیدی خاطرنشان کرد: امسال ۱۴ هزار و ۳۳۰ میلیارد ریال تسهیلات جزو ۲ بند "ب" تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ توسط دستگاه‌های اجرایی تخصیص یافته که ۳ هزار و ۷۹۶ طرح با اعتباری بالغ بر ۶ هزار و ۲۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال به بانک‌های عامل معرفی شده که یک هزار و ۳۶۸ طرح با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۷۷ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال توسط بانک‌های عامل پرداخت شده که درصد پرداختی تسهیلات ۷.۵۲ درصد بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه